CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa


1. kolejka - 05.10/09.11.2019
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 2:3 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia 3:2 MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca
MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków 2:3 LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza
SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała 3:1 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz

2. kolejka - 12.10.2019
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza 3:2 SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała
MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca 1:3 MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 1:3 LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia

3. kolejka - 19.10/09.11.2019
LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia 3:1 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków 1:3 Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa
SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała 3:1 MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza

4. kolejka - 26.10.2019
LUMKS Kasztelan Rozprza UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 LUMKS Kasztelan Rozprza UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca 1:3 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 2:3 SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała
LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia 3:1 MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków

5. kolejka - 16.11.2019
MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków 3:1 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała 1:3 LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa
LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza 3:2 MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca

6. kolejka - 23.11.2019
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 3:1 LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza
LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia 1:3 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków 2:3 SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała

7. kolejka - 30.11.2019
SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała 3:2 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków
LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza 0:3 LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 0:3 MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca

8. kolejka - 07.12.2019
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa
MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca 1:3 LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia
LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza 3:1 MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:3 SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała

9. kolejka - 14.12.2019
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 1:3 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała 3:0 LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza
MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków 1:3 MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca
LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia 3:0 Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa

10. kolejka - 11.01.2020
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 3:0 MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków
MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca 3:0 SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała
LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza 0:3 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz

11. kolejka - 18.01.2020
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:0 MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca
SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała 2:3 Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa
MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków 0:3 LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia

12. kolejka - 25.01.2020
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków
LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia 2:3 SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 3:1 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca 3:0 LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza

13. kolejka - 01.02.2020
MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca 0:3 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza 1:3 Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 2:3 LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia
SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała 3:2 MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków

14. kolejka - 15.02.2020
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 SMS PZPS III Spała SMS PZPS III Spała
MKS Bzura Ozorków MKS Bzura Ozorków 1:3 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
LKS Czarni Rząśnia LKS Czarni Rząśnia 3:1 LUMKS Kasztelan Rozprza LUMKS Kasztelan Rozprza
MMKS Lotnik Łęczyca MMKS Lotnik Łęczyca 3:1 Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa

m-cedrużynapktsety
1WKS WieluńWKS Wieluń5964:15
2AZS CzęstochowaAZS Częstochowa5257:22
3Eco-Team AZS Stoelzle CzęstochowaEco-Team AZS Stoelzle Częstochowa4353:32
4KS Bielawianka-Bester BielawaKS Bielawianka-Bester Bielawa4250:35
5LKS Czarni RząśniaLKS Czarni Rząśnia3948:38
6IM Faurecia Volley Jelcz-LaskowiceIM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice3545:39
7Chełmiec WałbrzychChełmiec Wałbrzych2835:46
8Science MKS Ikar LegnicaScience MKS Ikar Legnica2535:48
9SMS PZPS II SpałaSMS PZPS II Spała2029:53
10Legion SkalmierzyceLegion Skalmierzyce2030:55
11Hetman WłoszczowaHetman Włoszczowa1928:54
12MUKS Ziemia Milicka MiliczMUKS Ziemia Milicka Milicz1422:59