CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
IMP: Kowalski również z awansem. Słaby występ Świdnickiego

IMP: Kowalski również z awansem. Słaby występ Świdnickiego

Kamil Woldański | Eltrox Włókniarz Częstochowa

Bartłomiej Kowalski w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Młodzieżowiec  Eltrox Włókniarza Częstochowa przepustkę do dalszej fazy wywalczył na torze w Bydgoszczy. Ćwierćfinału w Łodzi nie przebrnął niestety kolejny junior Włókniarza, Mateusz Świdnicki.

Wyniki z ćwierćfinału w Bydgoszczy:

1. Szymon Woźniak – 14 (3,2,3,3,3)
2. Jarosław Hampel – 13 (3,3,1,3,3)
3. Piotr Protasiewicz – 11 (3,3,3,w,2)
4. Grzegorz Zengota – 10 (2,2,3,1,2)
5. Damian Pawliczak – 9 (1,3,2,3,0)
6. Norbert Krakowiak – 9 (1,2,2,3,1)
7. Bartłomiej Kowalski – 9 (2,1,2,2,2)
8. Tomasz Gapiński – 8+3 (w,0,3,2,3)
9. Mateusz Bartkowiak – 8+2 (2,1,1,2,2)
10. Adrian Gała – 6 (3,3,0,u/-,-)
11. Gleb Czugunow – 6 (0,1,1,1,3)
12. Robert Chmiel – 5 (0,0,2,2,1)
13. Denis Zieliński – 3 (2,1,0,0,0)
14. Kamil Brzozowski – 3 (1,2,-,-,-)
15. Jakub Krawczyk – 3 (1,0,0,1,1)
16. Jakub Poczta – 2 (0,1,w,1)
17. Tomasz Orwat – 0 (0,0,d,w,-)
18. Piotr Gryszpiński – 0 (w,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Gała, Zengota, Brzozowski, Orwat
2. Protasiewicz, Kowalski, Pawliczak, Czugunow
3. Woźniak, Zieliński, Krawczyk, Poczta
4. Hampel, Bartkowiak, Krakowiak, Chmiel
5. Protasiewicz, Zengota, Bartkowiak, Gapiński
6. Hampel, Woźniak, Czugunow, Orwat
7. Gała, Krakowiak, Kowalski, Krawczyk
8. Pawliczak, Brzozowski, Poczta, Chmiel
9. Zengota, Chmiel, Czugunow, Krawczyk
10. Protasiewicz, Krakowiak, Zieliński, Orwat (d/st)
11. Gapiński, Pawliczak, Hampel, Gała
12. Woźniak, Kowalski, Bartkowiak, Poczta (w/u)
13. Hampel, Kowalski, Zengota, Zieliński
14. Pawliczak, Bartkowiak, Krawczyk, Orwat (w/su)
15. Woźniak, Chmiel, Poczta, Protasiewicz (w/su)
16. Krakowiak, Gapiński, Czugunow, Zieliński
17. Woźniak, Zengota, Krakowiak, Pawliczak
18. Gapiński, Kowalski, Chmiel, Zieliński
19. Czugunow, Bartkowiak
20. Hampel, Protasiewicz, Krawczyk

Bieg dodatkowy o miejsca 8-9.
21.
Gapiński, Bartkowiak

Wyniki ćwierćfinału w Łodzi:

1. Piotr Pawlicki – 13 (2,3,3,2,3)
2. Norbert Kościuch –  12 (2,2,3,3,2)
3. Dominik Kubera – 12 (3,3,2,2,2)
4. Rafał Karczmarz – 11 (0,3,3,2,3)
5. Oskar Fajfer – 11 (3,3,2,1,2)
6. Krzysztof Buczkowski – 10 (2,1,3,1,3)
7. Paweł Przedpełski – 10 (3,1,2,3,1)
8. Krystian Pieszczek – 9 (2,2,1,3,1)
——————————————
9. Oskar Polis – 7 +3 (3,0,1,3,0)
——————————————-
10. Wiktor Jasiński – 7 +2 (1,0,2,1,3)
11. Adrian Miedziński – 6 (0,2,1,2,1)
12. Adrian Cyfer – 4 (1,1,0,0,2)
13. Mateusz Świdnicki – 3 (1,2,0,0,u)
14. Piotr Pióro – 2 (1,0,0,0,1)
15. Lars Skupień – 2 (w,1,0,1,0)
16. Sebastian Szostak – 1 (0,0,1,w,0)
17. Kacper Łobodziński – NS
18. Alan Szczotka – NS

Bieg po biegu:
1. Polis, Kościuch, Pióro, Łobodziński
2. Fajfer, Buczkowski, Cyfer, Szostak
3. Przedpełski, Pieszczek, Świdnicki, Miedziński
4. Kubera, Pawlicki, Jasiński, Karczmarz
5. Fajfer, Kościuch, Przedpełski, Jasiński
6. Pawlicki, Pieszczek, Cyfer, Polis
7. Karczmarz, Miedziński, Buczkowski, Pióro
8. Kubera, Świdnicki, Skupień, Szostak
9. Kościuch, Kubera, Miedziński, Cyfer
10. Karczmarz, Fajfer, Polis, Świdnicki
11. Pawlicki, Przedpełski, Szostak, Pióro
12. Buczkowski, Jasiński, Pieszczek, Skupień
13. Kościuch, Pawlicki, Buczkowski, Świdnicki
14. Polis, Miedziński, Jasiński, Szostak (w)
15. Pieszczek, Kubera, Fajfer, Pióro
16. Przedpełski, Karczmarz, Skupień, Cyfer
17. Karczmarz, Kościuch, Pieszczek, Szostak
18. Buczkowski, Kubera, Przedpełski, Polis
19. Jasiński, Cyfer, Pióro, Świdnicki (u)
20. Pawlicki, Fajfer, Miedziński, Skupień
Bieg dodatkowy o miejsce rezerwowego w półfinale. Polis, Jasiński.

źródło: sportowefakty.wp.pl