CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

IMŚJ: Malczewski i Czaja z awansem

W sobotę na torze w Opolu rozegrano jeden z półfinałów krajowych eliminacji do IMŚJ. W zawodach z dorobkiem 14 punktów na koncie triumfował Piotr Pawlicki, który wyprzedził Kacpra Worynę (11) i Rafała Malczewskiego (11).

Premiowane awansem miejsca zajęli również: Artur Czaja, Patryk Malitowski, Szymon Woźniak, Adrian Cyfer i Adrian Gała. Rezerwowym w wielkim finale będzie z kolei Hubert Łęgowik.

Wyniki:
1. Piotr Pawlicki – 14 (3,3,3,3,2)
2. Kacper Woryna – 11 (3,1,2,3,2)
3. Rafał Malczewski – 11 (1,3,2,2,3)
4. Artur Czaja – 10 (3,0,1,3,3)
5. Patryk Malitowski – 10 (2,3,2,1,2)
6. Szymon Woźniak – 9 (3,0,1,2,3)
7. Adrian Cyfer – 9 (w,2,3,3,1)
8. Adrian Gała – 8+3 (t,1,3,1,3)
——————————-
9. Hubert Łęgowik – 8+2 (2,3,1,2,0) – rezerwowy
——————————-
10. Kamil Adamczewski – 8+w (d,2,3,1,2)
11. Bartosz Smektała – 6 (w,1,2,2,1)
12. Łukasz Kaczmarek – 5 (2,2,0,0,1)
13. Adam Strzelec – 3 (w,2,0,1,d)
14. Damian Dróżdż – 2 (2,u,0,0,u)
15. Oskar Polis – 1 (1,w,-,0,0)
16. Mike Trzensiok – 1 (1,w,-,-)

Bieg po biegu:
1. Woryna, Dróżdż, Adamczewski (d1), Strzelec (w/u)
2. Woźniak, Kaczmarek, Trzensiok, Cyfer (w/su)
3. Pawlicki, Malitowski, Polis, Smektała (w/u)
4. Czaja, Łęgowik, Malczewski, Gała (t)
5. Łęgowik, Kaczmarek, Dróżdż (u3), Polis (w/u)
6. Malitowski, Adamczewski, Gała, Woźniak
7. Pawlicki, Cyfer, Woryna, Czaja
8. Malczewski, Strzelec, Smektała, Trzensiok (w/u)
9. Pawlicki, Malczewski, Woźniak, Dróżdż
10. Adamczewski, Smektała, Czaja, Kaczmarek
11. Gała, Woryna
12. Cyfer, Malitowski, Łęgowik, Strzelec
13. Cyfer, Smektała, Gała, Dróżdż
14. Pawlicki, Łęgowik, Adamczewski
15. Woryna, Malczewski, Malitowski, Kaczmarek
16. Czaja, Woźniak, Strzelec, Polis
17. Czaja, Malitowski, Dróżdż (u3)
18. Malczewski, Adamczewski, Cyfer, Polis
19. Woźniak, Woryna, Smektała, Łęgowik
20. Gała, Pawlicki, Kaczmarek, Strzelec (d4)

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. Gała, Łęgowik, Adamczewski (w/su)

źródło: sportowefakty.pl