CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

IMŚJ: Oskar Polis z awansem

Zwycięstwem wychowanka Włókniarza Częstochowa, Artura Czai zakończył się rozegrany w Łodzi półfinał krajowych eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata. Znakomite trzecie miejsce wywalczył zawodnik Stowarzyszenia CKM Włókniarz, Oskar Polis.

Wyniki:
1. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) – 14 (3,2,3,3,3)
2. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,3,1,3,3)
3. Oskar Polis (SCKM Włókniarz Częstochowa) – 13 (3,3,2,3,2)
4. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – 12 (2,1,3,3,3)
5. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 11 (2,2,2,2,3)
6. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) – 9 (3,0,3,2,1)
7. Oskar Fajfer (KS Toruń) – 9 (2,3,3,1,w)
8. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz) – 7 (w,2,2,1,2)
————————————–
9. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) – 6+3 (0,1,1,2,2)
————————————–
10. Rafał Karczmarz (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 6+2 (0,1,2,1,2)
11. Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) – 6 (2,3,1,d,w)
12. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz) – 3 (1,0,w,0,2)
13. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 3 (1,2,u,u,w)
14. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 3 (1,w,w,1,1)
15. Przemysław Portas (SCKM Włókniarz Częstochowa) – 3 (1,1,1,u,-)
16. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) – 0 (t,t,0,w,-)
17. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (68,85) Polis, Borowicz, Dróżdż, Kaczmarek
2. (68,40) Czaja, Cyfer, Rujner, Karczmarz (Jóźwik – t)
3. (66,73) Pieszczek, Nowak, Portas, Trzensiok (w/u)
4. (68,30) Kossakowski, Fajfer, Krzyżanowski, Wawrzyniak (w/u)
5. (67,39) Borowicz, Krzyżanowski, Portas, Rujner (Jóźwik – t)
6. (67,51) Pieszczek, Cyfer, Kaczmarek, Kossakowski
7. (67,81) Fajfer, Czaja, Nowak, Dróżdż (w/u)
8. (68,47) Polis, Trzensiok, Karczmarz, Rujner (w/2min)
9. (68,04) Nowak, Cyfer, Borowicz, Rujner
10. (67,67) Fajfer, Trzensiok, Kaczmarek, Jóźwik
11. (69,58) Kossakowski, Karczmarz, Portas, Dróżdż (w/u)
12. (69,00) Czaja, Polis, Pieszczek, Krzyżanowski (u4)
13. (68,93) Czaja, Kossakowski, Trzenisok, Borowicz (d3)
14. (68,91) Nowak, Kaczmarek, Karczmarz, Krzyżanowski (u1)
15. (68,87) Pieszczek, Rujner, Dróżdż, Jóźwik (w/2min)
16. (69,28) Polis, Cyfer, Fajfer, Portas (u4)
17. (68,94) Pieszczek, Karczmarz, Fajfer (w/2min), Borowicz (w/2min)
18. (68,54) Czaja, Kaczmarek
19. (69,06) Cyfer, Trzensiok, Dróżdż, Krzyżanowski (w/2min)
20. (69,82) Nowak, Polis, Kossakowski

Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21. (70,85) Kaczmarek, Karczmarz

źródło: sportowefakty.pl