CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Jest to dla nas bardzo ważny partner – echa piątkowej konferencji

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w piątek (20 czerwca) na specjalnie zwołanej konferencji przedstawiono nowego, drugiego sponsora tytularnego Włókniarza Częstochowa. Częstochowski klub zdecydowała się wesprzeć drukarnia internetowa ViperPrint.

Drukarnia ViperPrint jest jedną z wiodących firm w branży poligraficznej działającej na rynku częstochowskim. Umowa pomiędzy zaintersowanymi stronami będzie obowiązywać do końca tegorocznego sezonu. – Począwszy od dnia dzisiejszego logo naszego zespołu brzmi KantorOnline ViperPrint Włókniarz Częstochowa. Nasz nowy partner przedstawia się pełnym profesjonalizmem i zaufaniem. Włókniarz wiążąc się z tym partnerem liczy na owocną i wieloletnią współpracę. Jest to dla nas bardzo ważny partner, który pozwala nam ustabilizować sytuację finansową – powiedział p.o. prezesa KantorOnline ViperPrint Włókniarza Dariusz Śleszyński.

Jakie czynniki zadecydowały o tym, że firma ViperPrint postanowiła wesprzeć częstochowski klub? – Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od 12 lat. Do tej pory współpracowaliśmy z agencjami reklamowymi, ale teraz postanowiliśmy otworzyć się na nowych klientów. Tak jak każdy częstochowianin interesujemy się żużlem. Jesteśmy lokalnymi patriotami, stąd też postanowiliśmy wesprzeć klub – dodała Kamila Labocha, dyrektor działu marketingu ViperPrint.

Podpisana umowa z nowym sponsorem tytularnym, to nie jedyna dobra wiadomość dla częstochowskich kibiców. – Włókniarz nie jest już podmiotem, który nie pozyskuje nowych kontrahentów. Do klubu wracają starzy sponsorzy, którzy chcą nam pomóc. Bardzo mocno wspiera nas również miasto. Nasze relacje są rewelacyjne – podkreślił Śleszyński.