CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Komunikat Zarządu AZS Częstochowa. Klub pozyskał sponsora tytularnego

Komunikat Zarządu AZS Częstochowa. Klub pozyskał sponsora tytularnego

W środę wieczorem zarząd AZS Częstochowa za pośrednictwem swojej strony internetowej wydał najnowszy komunikat. Możemy w nim przeczytać, że klub pozyskał sponsora tytularnego. Jego prezentacja i ogłoszenie nazwy pod jaką drużyna Sinana Tanika będzie występować w nadchodzących rozgrywkach I ligi zostaną przedstawione na sobotniej konferencji prasowej, która poprzedzi inauguracyjne spotkanie Akademików z UKS Mickiewiczem Kluczbork.

Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu zarządu AZS Częstochowa

Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna pragnie serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków naszej drużyny na inauguracyjny mecz sezonu 2018/2019.

Z ogromną radością informujemy Państwa, że AZS Częstochowa rozpocznie wraz ze startem sezonu nowy rozdział w organizacji Klubu. Przed rozpoczęciem meczu zostanie zorganizowana konferencja prasowa na której ogłosimy Sponsora Tytularnego. Od pierwszego gwizdka spotkania z beniaminkiem z Kluczborka, AZS będzie grał pod nową nazwą – co stanowi osiągniecie jednego z głównych założeń naszej działalności przez ostatni rok. Jesteśmy niezmiernie dumni, że dołączy do nas bardzo poważny partner, który dostrzega wielki potencjał w tym projekcie. Częstochowa kocha siatkówkę co było widoczne w ubiegłym sezonie, zatem jest to sukces nas wszystkich.

Dotarcie do tego etapu funkcjonowania AZS-u Częstochowa nie byłoby możliwe gdyby nie osiągnięcie porozumienia z Miastem. Po trwających kilka miesięcy perturbacjach, udało się podpisać umowę na Promocję Miasta poprzez piłkę siatkową. Ubolewamy nad faktem, że finał rozmów nastąpił tak późno. W tym miejscu pragniemy podziękować Wam Drodzy Kibice za wsparcie, zarówno finansowe jak i mentalne, bez którego Klub prawdopodobnie nie przetrwałby jednego z najtrudniejszych momentów w swojej historii. Wielu osobom dla których Częstochowa i AZS to coś więcej – coś o co warto walczyć, należą się serdecznie podziękowania.

Inauguracja sezonu będzie jednocześnie zakończeniem akcji crowdfundingowej. Wszystkich zniecierpliwionych kibiców informujemy, że po zakończeniu akcji Klub rozpocznie realizację wszelkich nagród związanych z akcją, zgodnie z proponowanymi w akcji terminami realizacji.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom dotyczącym karnetów oraz biletów, informujemy że wejście na pierwszy mecz sezonu będzie bezpłatne. Sprzedaż ruszy zatem przed kolejnym meczem  którego miejscem rozegrania będzie Częstochowa. Szczegóły zostaną przekazane w najbliższym tygodniu.

Zapraszamy serdecznie na otwarcie nowej historii w częstochowskim AZS-ie. Jesteśmy przekonani, że z Państwa wsparciem będziemy mogli zapisywać kolejne karty bogatej historii częstochowskiej dumy.

Widzimy się w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 o godzinie 17:00 w najbliższą sobotę, to jest 29.09.2018 roku. Rywalem będzie drużyna Mickiewicza Kluczbork. Prosimy o wcześniejsze przybycie aby nasi zawodnicy poczuli, że AZS to coś więcej niż klub sportowy. Wstęp wolny!

Był, będzie, jest – Tylko AZS!

Zarząd KS AZS Częstochowa S. S. A.