CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Lindgren i Woryna startowali w Bauhaus-Ligan

Lindgren i Woryna startowali w Bauhaus-Ligan

wlokniarz.com

Dwóch zawodników zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa wystartowała we wtorkowych spotkaniach szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Kacper Woryna wystąpił w spotkaniu LejonenSmederna. Wychowanek rybnickiego ROW-u zdobył dla drużyny gości 9 punktów i 2 bonusy, a zespół z Eskilstuny wygrał wyjazdowy pojedynek w Gislaved 51:39. Fredrik Lindgren był z kolei najskuteczniejszym zawodnikiem Vastervik Speedway. Szwed wywalczył 14 “oczek” jednak jego zespół przegrał na wyjeździe z Piraterną Motala 35:55.

Lejonen Gislaved – 39 pkt.
1. Jarosław Hampel – ZZ
2. Oliver Berntzon – 7+1 (2,d,2*,2,1,0)
3. Bartosz Zmarzlik – 17 (2,3,3,3,3,3)
4. Dimitri Berge – 1+1 (0,1*,0,-,-,0)
5. Dominik Kubera – 9 (2,3,1,2,0,0,1)
6. Emil Millberg – 0 (w,0,-)
7. Mathias Thoernblom – 5+2 (1,1,1*,1*,1)

Eskilstuna Smederna – 51 pkt.
1. Daniel Bewley – 10+2 (1,1*,3,1*,2,2)
2. Pontus Aspgren – ZZ
3. Robert Lambert – 15 (3,3,1,2,3,3)
4. Michael Jepsen Jensen – 2+1 (0,2*,0,0)
5. Kacper Woryna – 9+2 (1,2,2,w,2*,2*)
6. Grzegorz Zengota – 10+1 (3,3,0,3,1*)
7. Joel Andersson – 5+1 (2*,3,0)

Bieg po biegu:
1. (64,80) Lambert, Berntzon, Bewley, Berge – 2:4 – (2:4)
2. (65,00) Zengota, Andersson, Thoernblom, Millberg (w) – 1:5 – (3:9)
3. (64,50) Lambert, Zmarzlik, Berge, Jepsen Jensen – 3:3 – (6:12)
4. (65,10) Andersson, Kubera, Woryna, Millberg – 2:4 – (8:16)
5. (65,00) Zengota, Jepsen Jensen, Thoernblom, Berntzon (d) – 1:5 – (9:21)
6. (64,60) Zmarzlik, Woryna, Bewley, Berge – 3:3 – (12:24)
7. (64,60) Kubera, Berntzon, Lambert, Jepsen Jensen – 5:1 – (17:25)
8. (64,00) Zmarzlik, Woryna, Kubera, Andersson – 4:2 – (21:27)
9. (63,50) Bewley, Kubera, Thoernblom, Zengota – 3:3 – (24:30)
10. (64,60) Zengota, Berntzon, Thoernblom, Woryna (w) – 3:3 – (27:33)
11. (64,10) Zmarzlik, Lambert, Bewley, Kubera – 3:3 – (30:36)
12. (63,60) Zmarzlik, Bewley, Berntzon, Jepsen Jensen – 4:2 – (34:38)
13. (64,50) Lambert, Woryna, Thoernblom, Kubera – 1:5 – (35:43)
14. (63,10) Zmarzlik, Bewley, Zengota, Berge – 3:3 – (38:46)
15. (64,00) Lambert, Woryna, Kubera, Berntzon – 1:5 – (39:51)

——————————————————

Piraterna Motala – 55 pkt.
1. Piotr Pawlicki – 11+1 (3,1*,3,1,3)
2. Grzegorz Walasek – 8+2 (2*,3,2,1*)
3. Oskar Fajfer – 10+2 (1,2*,3,2,2*)
4. Luke Becker – 12+1 (3,3,2*,1,3)
5. Vaclav Milik – 12 (3,3,3,3,d)
6. Rasmus Broberg – 0 (0,0,w)
7. Jonathan Ejnermark – 2 (2,0,0)

Vastervik Speedway – 35 pkt.
1. Mads Hansen – 0 (0,0,-,-)
2. Jaimon Lidsey – 6+2 (1,1,1*,0,2,1*)
3. Gleb Czugunow – 0 (0,0,-,-)
4. Fredrik Lindgren – 14 (2,2,3,2,3,2)
5. Kenneth Bjerre – 3+2 (1*,1,1*,0,0)
6. Anton Karlsson – 7+1 (1,1*,2,2,1)
7. Peter Ljung – 5 (3,2,d,0)

Bieg po biegu:
1. (58,80) Pawlicki, Walasek, Lidsey, Hansen – 5:1 – (5:1)
2. (59,10) Ljung, Ejnermark, Karlsson, Broberg – 2:4 – (7:5)
3. (57,60) Becker, Lindgren, Fajfer, Czugunow – 4:2 – (11:7)
4. (57,60) Milik, Ljung, Bjerre, Broberg – 3:3 – (14:10)
5. (57,70) Walasek, Lindgren, Karlsson, Ejnermark – 3:3 – (17:13)
6. (56,60) Becker, Fajfer, Lidsey, Hansen – 5:1 – (22:14)
7. (57,10) Lindgren, Walasek, Pawlicki, Czugunow – 3:3 – (25:17)
8. (57,30) Fajfer, Becker, Bjerre, Ljung (d) – 5:1 – (30:18)
9. (57,00) Milik, Lindgren, Lidsey, Broberg (w) – 3:3 – (33:21)
10. (56,90) Pawlicki, Karlsson, Bjerre, Ejnermark – 3:3 – (36:24)
11. (57,30) Milik, Karlsson, Becker, Lidsey – 4:2 – (40:26)
12. Lindgren, Fajfer, Walasek, Ljung – 3:3 – (43:29)
13. (57,30) Milik, Lidsey, Pawlicki, Bjerre – 4:2 – (47:31)
14. (57,40) Pawlicki, Fajfer, Karlsson, Bjerre – 5:1 – (52:32)
15. (56,50) Becker, Lindgren, Lidsey, Milik (d) – 3:3 – (55:35)

SportoweFakty.wp.pl