CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

LJ: Drugie miejsce młodzieżowców Włókniarza w Zielonej Górze

Młodzieżowcy Fogo Unii Leszno zwyciężyli w rozegranej w środę w Zielonej Górze kolejnej rundzie tegorocznej Ligi Juniorów. Na drugim stopniu podium uplasowali się juniorzy KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa, a na trzecim zawodnicy Grupa Azoty Unii Tarnów.

Zgodnie z przewidywaniami najlepiej punktującym zawodnikiem Włókniarza okazał się Artur Czaja, który zgromadził na swoim koncie 10 punktów z bonusem. Popularnego “Józka” dzielnie wspierali Oskar Polis (7+1) i Hubert Łęgowik (6+1).

Wyniki:

1. Fogo Unia Leszno – 24 pkt.
7. Bartosz Smektała – 5 (-,d,2*,3)
8. Piotr Pawlicki – 5 (2,-,3,t)
9. Daniel Kaczmarek – 7 (1,3,-,3)
24. Tobiasz Musielak – 7+3 (1*,2*,2*,2*)

2. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa – 23 pkt.
19. Hubert Łęgowik – 6+1 (2*,3,t,1*)
20. Artur Czaja – 10+1 (3,3,2*,2)
21. Oskar Polis – 7+1 (2*,1,3,1)

3. Grupa Azoty Unia Tarnów – 20 pkt.
4. Ernest Koza – 10+1 (3,2*,3,2)
5. Damian Dąbrowski – 3 (1,0,2,0)
6. Mateusz Borowicz – 7 (3,1,0,3)

4. SPAR Falubaz Zielona Góra – 17 pkt.
10. Kamil Adamczewski – 11+1 (3,3,2*,3)
11. Alex Zgardziński – 5 (0,2,t,3)
12. Arkadiusz Potoniec – 2 (0,0,1,1)
25. Klaudia Szmaj – NS

5. Stal Gorzów – 17 pkt.
16. Adrian Cyfer – 10 (3,3,1,3)
17. Łukasz Kaczmarek – 6 (1,1,2*,2)
18. Rafał Karczmarz – 1 (0,0,1,0)
27. Patryk Karczmarz – NS

6. Betard Sparta Wrocław – 10 pkt.
13. Patryk Dolny – 2 (0,1*,1,0)
14. Patryk Malitowski – 8 (2,2,3,1)
15. Damian Dróżdż* – 6 (2,0,3,1)

7. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 8 pkt.
1. Dominik Kossakowski – 4 (2,0,1,1)
2. Patryk Beśko – 2 (0,0,2,0)
3. Aureliusz Bieliński – 2 (1,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Koza, Kossakowski, Dąbrowski, Beśko
2. Adamczewski, Pawlicki, Musielak, Zgardziński
3. Cyfer, Malitowski, Ł. Kaczmarek, Dolny
4. Czaja, Łęgowik, Bieliński, Kossakowski
5. Borowicz, Koza, D. Kaczmarek, Smektała (d1)
6. Adamczewski, Dróżdż, Dolny, Potoniec
7. Łęgowik, Polis, Ł. Kaczmarek, R. Karczmarz
8. D. Kaczmarek, Musielak, Kossakowski, Bieliński
9. Koza, Zgardziński, Borowicz, Potoniec
10. Czaja, Malitowski, Polis, Dróżdż
11. Cyfer, Ł. Kaczmarek, Bieliński, Beśko
12. Malitowski, Koza, Dolny, Dąbrowski
13. Pawlicki, Musielak, Cyfer, R. Karczmarz
14. Polis, Czaja, Potoniec, Zgardziński (t)
15. Dróżdż, Beśko, Malitowski, Bieliński
16. Cyfer, Dąbrowski, R. Karczmarz, Borowicz
17. D. Kaczmarek, Smektała, Polis, Łęgowik (t)
18. Zgardziński, Adamczewski, Kossakowski, Beśko
19. Borowicz, Czaja, Łęgowik, Dąbrowski
20. Smektała, Musielak, Dróżdż, Dolny, Pawlicki (t)
21. Adamczewski, Ł. Kaczmarek, Potoniec, Karczmarz

źródło: sportowefakty.pl