CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

LJ: Liga Juniorów dla Włókniarza!

Zwycięstwem Grupy Azoty Unii zakończyła się rozegrana w środę w Tarnowie VII runda Ligi Juniorów. Na drugiej pozycji uplasowali się młodzieżowcy KantorOnline Viperprint Włókniarza, na trzeciej juniorzy SPAR Falubazu Zielona Góra.

Środowa runda zakończyła zmagania w tegorocznej Lidze Juniorów. Mistrzowski tytuł przypadł zawodnikom Włókniarza.

Wyniki:

I. Grupa Azoty Unia Tarnów – 25 pkt.
10. Ernest Koza – 8+2 (2*,2,1*,3)
11. Damian Dąbrowski – 8+1 (3,1,2*,2)
12. Mateusz Borowicz – 9+2 (1*,3,3,2*)

II. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa – 22 pkt.
1. Artur Czaja – 12 (3,3,3,3)
2. Oskar Polis – 6 (1,2,3,d)
3. Hubert Łęgowik – 3+1 (1,2*,-,d)
22. Rafał Malczewski – 1+1 (1*)

III. SPAR Falubaz Zielona Góra – 20 pkt.
4. Kamil Adamczewski – 6 (0,3,d,3)
5. Adam Strzelec – 6+1 (2,0,2,2*)
6. Alex Zgardziński – 8+2 (2*,2,1*,3)

IV. Stal Gorzów – 19 pkt.
13. Adrian Cyfer – 11 (3,3,2,3)
14. Łukasz Kaczmarek – 5+1 (1,1,1*,2)
15. Rafał Karczmarz – 3+2 (0,0,1*,2*)
25. Patryk Karczmarz – ns

V. Betard Sparta Wrocław – 17 pkt.
16. Patryk Dolny – 5 (w,0,2,3)
17. Patryk Malitowski – 9 (2,3,3,1)
18. Mike Trzensiok – 3+2 (2*,1*,0,0)

VI. Unibax Toruń – 12 pkt.
7. Dawid Krzyżanowski – 5+1 (1,1,2*,1)
8. Paweł Wolender – 0 (0,0,0,0)
9. Oskar Fajfer – 7 (d,1,3,3)

VII. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt.
19. Dominik Kossakowski – 5 (2,1,1,1)
20. Patryk Beśko – 4 (0,3,1,0)
21. Aureliusz Bieliński – 2+1 (0,2*,0,0)

Bieg po biegu:
1. Czaja, Strzelec, Polis, Adamczewski
2. Dąbrowski, Koza, Krzyżanowski, Wolender
3. Cyfer, Malitowski, Kaczmarek, Dolny (w)
4. Czaja, Kossakowski, Łęgowik, Beśko
5. Adamczewski, Zgardziński, Krzyżanowski, Fajfer (d4)
6. Cyfer, Koza, Borowicz, R. Karczmarz
7. Malitowski, Trzensiok, Kossakowski, Bieliński
8. Czaja, Łęgowik, Fajfer, Wolender
9. Borowicz, Zgardziński, Dąbrowski, Adamczewski (d4)
10. Beśko, Bieliński, Kaczmarek, R. Karczmarz
11. Malitowski, Polis, Malczewski, Dolny
12. Adamczewski, Cyfer, Kaczmarek, Strzelec
13. Fajfer, Dolny, Trzensiok, Wolender
14. Borowicz, Dąbrowski, Beśko, Bieliński
15. Polis, Kaczmarek, R. Karczmarz, Łęgowik (d2)
16. Dolny, Strzelec, Zgardziński, Trzensiok
17. Fajfer, Krzyżanowski, Kossakowski, Bieliński
18. Czaja, Dąbrowski, Koza, Polis
19. Zgardziński, Strzelec, Kossakowski, Beśko
20. Cyfer, R. Karczmarz, Krzyżanowski, Wolender
21. Koza, Borowicz, Malitowski, Trzensiok

źródło: sportowefakty.pl