CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

LJ: Lwy drugie we Wrocławiu

Zwycięstwem żużlowców Unibaksu Toruń zakończyła się rozegrana dziś na torze we Wrocławiu 4. runda Ligi Juniorów. Drugie miejsce w zawodach przypadło młodzieżowcom KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa, wśród których najlepiej prezentował się Artur Czaja (8 pkt). Na trzecim miejscu ex aequo uplasowały się drużyny z Leszna i Wrocławia.

Wyniki:
I. Unibax Toruń – 18 pkt.
1. Paweł Przedpełski – 9 (3,3,3)
2. Oskar Fajfer – 3+1 (2*,1)
3. Oskar Ajtner Gollob – 6+1 (1,2*,3)
22. Dawid Krzyżanowski – ns

II. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa – 14 pkt.
16. Hubert Łęgowik – 4 (3,d,1)
17. Rafał Malczewski – 2+1 (2*,-,t)
18. Oskar Polis – 0 (d,-)
27. Artur Czaja – 8 (3,2,3)

III – IV. Fogo Unia Leszno – 13 pkt.
19. Daniel Kaczmarek – 0 (0,-)
20. Tobiasz Musielak- 8 (2,3,3)
21. Bartosz Smektała – 3+1 (1,2*,0)
28. Marcin Nowak – 2 (2)

III – IV. Betard Sparta Wrocław – 13 pkt.
10. Mike Trzensiok – 4+1 (2,1,1*)
11. Patryk Dolny – 4+2 (1*,1*,2)
12. Patryk Malitowski – 5 (3,2)

V. Stal Gorzów – 12 pkt.
4. Adrian Cyfer – 10 (1,3,3,3)
5. Rafał Karczmarz – 1 (0,1)
6. Łukasz Kaczmarek – 1 (1,0)
23. Patryk Karczmarz – ns

VI. Grupa Azoty Unia Tarnów – 8 pkt.
7. Ernest Koza – 5 (3,2)
8. Damian Dąbrowski – 2 (0,d,2)
9. Mateusz Borowicz – 1 (d,1,d)
24. Michał Nowiński – ns

VII. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 6 pkt.
13. Dominik Kossakowski – 1 (1,0,-)
14. Patryk Beśko – 0 (0,-,0)
15. Aureliusz Bieliński – 0 (-,d)
26. Krystian Pieszczek – 5 (2,1,2)

Bieg po biegu:
1. (61,40) Przedpełski, Fajfer, Cyfer, R. Karczmarz
2. (61,86) Koza, Trzensiok, Dolny, Dąbrowski
3. (66,18) Łęgowik, Malczewski, Kossakowski, Beśko
4. (60,82) Przedpełski, Musielak, Gollob, D. Kaczmarek
5. (62,04) Cyfer, Koza, Ł. Kaczmarek, Borowicz (d4)
6. (62,87) Malitowski, Pieszczek, Trzensiok, Kossakowski
7. (62,67) Czaja, Nowak, Smektała, Polis (d4)
8. (62,38) Przedpełski, Gollob, Borowicz, Dąbrowski (d4)
9. (–:–) Cyfer, Malitowski, Dolny, Ł. Kaczmarek
10. (61,65) Musielak, Smektała, Pieszczek, Bieliński (d4)
11. (62,99) Gollob, Czaja (Malczewski – taśma), Fajfer, Łęgowik (d4)
12. (62,32) Cyfer, Pieszczek, R. Karczmarz, Beśko
13. (63,42) Czaja, Dąbrowski, Łęgowik, Borowicz (d4)
14. (61,85) Musielak, Dolny, Malitowski, Smektała

SportoweFakty.pl