CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

LJ: Włókniarz trzeci w Toruniu

W II rundzie rozgrywek Ligi Juniorów młodzieżowcy KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa zajęli trzecie miejsce. Na torze w Toruniu najskuteczniejszy wśród częstochowian był Artur Czaja zdobywca 7 punktów. Zawody zakończyły się zwycięstwem Fogo Unii Leszno, na drugim miejscu uplasowali się żużlowcy Unibaksu Toruń.

I. Fogo Unia Leszno – 23
4. Daniel Kaczmarek – 4+2 (0,2*,2*,-)
5. Tobiasz Musielak – 10 (3,1,3,3)
6. Bartosz Smektała – 9+1 (3,3,2*,1)
23. Michał Piosicki – 0 (u)

II. Unibax Toruń – 20
10. Paweł Przedpełski – 12 (3,3,3,3)
11. Oskar Ajtner-Gollob – 5+1 (1,1,2*,1)
12. Dawid Krzyżanowski – 3 (0,0,3,0)
25. Paweł Wolender – NS

III – IV. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa – 19
7. Rafał Malczewski – 3+2 (-,0,2*,1*)
8. Oskar Polis – 5 (0,3,-,2)
9. Hubert Łęgowik – 4+2 (1,2*,1*,-)
24. Artur Czaja – 7 (2,2,3)

III – IV. SPAR Falubaz Zielona Góra – 19
13. Kamil Adamczewski – 10+1 (3,1*,3,3)
14. Adam Strzelec – 5+1 (0,-,2*,3)
15. Alex Zgardziński – 3 (2,t,1,0)
26. Arkadiusz Potoniec – 1 (1)

V. Grupa Azoty Unia Tarnów – 18
16. Ernest Koza – 7+2 (1*,2*,3,1)
17. Mateusz Borowicz – 8+1 (2,1*,3,2)
18. Damian Dąbrowski – 3+1 (2,0,0,1*)

VI. Stal Gorzów – 15
19. Adrian Cyfer – 7+1 (1*,3,1,2)
20. Łukasz Kaczmarek – 6 (2,3,1,0)
21. Patryk Karczmarz – 0 (-,-,-,-)
28. Rafał Karczmarz – 2+1 (0,2*,0,0)

VII. Betard Sparta Wrocław – 12
1. Patryk Malitowski – 6 (2,3,1,w)
2. Patryk Dolny – 5+1 (1*,d,2,2)
3. Mike Trzensiok – 1 (0,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. (60,34) Musielak, Malitowski, Dolny, D. Kaczmarek
2. (59,93) Przedpełski, Czaja, Ajtner-Gollob, Polis
3. (60,22) Adamczewski, Borowicz, Koza, Strzelec
4. (59,72) Malitowski, Ł. Kaczmarek, Cyfer, Trzensiok
5. (60,96) Smektała, D. Kaczmarek, Łęgowik, Malczewski
6. (59,94) Przedpełski, Zgardziński, Adamczewski, Krzyżanowski
7. (60,75) Cyfer, Dąbrowski, Borowicz, R. Karczmarz
8. (61,60) Polis, Łęgowik, Malitowski, Trzensiok
9. (61,13) Smektała, D. Kaczmarek, Ajtner-Gollob, Krzyżanowski
10. (61,25) Ł. Kaczmarek, R. Karczmarz, Potoniec, Zgardziński (t)
11. (60,50) Borowicz, Koza, Trzensiok, Dolny (d/start)
12. (60,25) Adamczewski, Strzelec, Musielak, Piosicki (u4)
13. (62,94) Koza, Czaja, Łęgowik, Dąbrowski
14. (62,10) Krzyżanowski, Ajtner-Gollob, Ł. Kaczmarek, R. Karczmarz
15. (61,19) Strzelec, Dolny, Zgardziński, Trzensiok
16. (61,28) Musielak, Smektała, Koza, Dąbrowski
17. (61,75) Czaja, Malczewski, Cyfer, R. Karczmarz
18. (60,56) Przedpełski, Dolny, Ajtner-Gollob, Malitowski (w/su)
19. (61,41) Musielak, Cyfer, Smektała, Ł. Kaczmarek
20. (61,41) Adamczewski, Polis, Malczewski, Zgardziński
21. (60,15) Przedpełski, Borowicz, Dąbrowski, Krzyżanowski

SportoweFakty.pl