CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

LJ: Włókniarz wygrywa w Częstochowie

Zwycięstwem młodzieżowców KantorOnline Viperprint Włókniarza zakończyła się częstochowska runda Ligi Juniorów. Liderem ekipy Lwów był Artur Czaja, zdobywca kompletu 12 punktów. Oskar Polis i Hubert Łęgowik wywalczyli po 6 “oczek”. Drugie miejsce zajęli młodzieżowcy z Zielonej Góry, a trzecie żużlowcy Unii Leszno.

Wyniki:
I. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa – 24 pkt.
10. Artur Czaja – 12 (3,3,3,3)
11. Oskar Polis – 6+2 (1,1*,2,2*)
12. Hubert Łęgowik – 6+2 (1,2,1*,2*)

II. SPAR Falubaz Zielona Góra – 21 pkt.
19. Kamil Adamczewski – 9 (3,-,3,3)
20. Alex Zgardziński – 3 (1,2,0,-)
21. Adam Strzelec – 7 (3,0,3,1)
28. Arkadiusz Potoniec – 2 (1,1)

III. Fogo Unia Leszno – 20 pkt.
13. Piotr Pawlicki – 11 (3,2,3,3)
14. Bartosz Smektała – 7+2 (2*,3,2*,0)
15. Daniel Kaczmarek – 1 (0,-,1,-)
26. Marcin Nowak – 1 (1,0)

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 18 pkt.
1. Ernest Koza – 3 (2,0,0,1)
2. Damian Dąbrowski – 5+3 (1*,2*,2*,0)
3. Mateusz Borowicz – 10 (2,2,3,3)

V-VII. Unibax Toruń – 12 pkt.
16. Dawid Krzyżanowski – 7 (0,1,3,3)
17. Paweł Wolender – 4 (1,2,0,1)
18. Tomasz Beyger – 1 (0,0,1,0)

V-VII. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 12 pkt.
4. Dominik Kossakowski – 8 (3,1,3,1)
5. Patryk Beśko – 4 (0,0,2,2)
6. Aureliusz Bieliński – 0 (0,0,t,d)

V-VII. Betard Sparta Wrocław – 12 pkt.
7. Patryk Dolny – 7+2 (2,2*,2,1*)
8. Patryk Malitowski – 5 (0,1,2,2)
9. Maksym Drabik (gość)* – 7+1 (3,3,1*,0)

* – punkty Maksyma Drabika nie wliczały się do dorobku Betard Sparty

Bieg po biegu:
1. Kossakowski, Koza, Dąbrowski, Beśko
2. Czaja, Dolny, Polis, Malitowski
3. Pawlicki, Smektała, Wolender, Krzyżanowski
4. Adamczewski, Borowicz, Zgardziński, Koza
5. Drabik, Dolny, Kossakowski, Bieliński
6. Czaja, Pawlicki, Łęgowik, Kaczmarek
7. Strzelec, Wolender, Potoniec, Beyger
8. Drabik, Borowicz, Malitowski, Koza
9. Kossakowski, Łęgowik, Polis, Bieliński
10. Smektała, Zgardziński, Nowak, Strzelec
11. Borowicz, Dąbrowski, Krzyżanowski, Wolender
12. Pawlicki, Smektała, Kossakowski, Beśko
13. Krzyżanowski, Malitowski, Drabik, Beyger
14. Strzelec, Polis, Łęgowik, Zgardziński
15. Borowicz, Dąbrowski, Kaczmarek, Smektała
16. Krzyżanowski, Beśko, Beyger, Bieliński (t)
17. Adamczewski, Dolny, Strzelec, Drabik
18. Czaja, Polis, Koza, Dąbrowski
19. Adamczewski, Beśko, Potoniec, Bieliński (d4)
20. Pawlicki, Malitowski, Dolny Nowak
21. Czaja, Łęgowik, Wolender, Beyger

SportoweFakty.pl