CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland po raz drugi na PGE Narodowym „Kibice są dla nas najważniejsi”

Niespodzianki dla kibiców, dwa zamiast jednego, turnieje żużlowe, preferencyjne możliwości zakupu biletów, program w prezencie – to wszystko jako zadośćuczynienie za nieudaną I edycję Grand Prix w Warszawie.

Pierwszy raz w historii na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się dwa turnieje żużlowe w ciągu dwóch dni – jeden po drugim. Każdy kibic, który brał udział w LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland w kwietniu tego roku, przy zakupie biletu na przyszłoroczne zawody, otrzyma od PZM darmowy bilet na mecz Polska – Reszta Świata i program w prezencie. Pokażemy, że można zorganizować bardzo dobre zawody. Ceny biletów pozostają na tym samym, niskim poziomie. Bądźcie z nami podczas majowego weekendu z żużlem na PGE Narodowym! – mówił Andrzej Witkowski, Prezes Polskiego Związku Motorowego, rozpoczynając konferencję prasową poświęconą II edycji LOTTO Warsaw FIM SGP na PGE Narodowym.

Organizatorzy, w tym budowniczy toru, wyciągnęli konkretne wnioski z I edycji i tym razem zamierzają „dmuchać na zimne”. – Wyciągnęliśmy wnioski i wiemy już co nie „zagrało” w I edycji. Zrobimy wszystko, żeby zrekompensować kibicom kwietniowe zawody, bo kibice są dla nas najważniejsi. Wierzymy, że tym razem przeżyjemy prawdziwe żużlowe święto na tym pięknym obiekcie, a ponad 50 tysięcy kibiców będzie mogło dopingować młodych zdolnych polskich zawodników – dodał Prezes Witkowski.

Wszyscy będą ciężko pracować, by kibice zgromadzeni na PGE Narodowym mogli przeżyć wspaniałe widowisko. Przygotowania do II edycji zakładają wydłużenie czasu potrzebnego na przygotowanie i testowanie toru, by jego nawierzchnia była w jak najlepszym stanie podczas samych zawodów.

– Wszyscy zrobią, co w ich mocy, by to wydarzenie skończyło się tak wielkim sukcesem, na jaki zasługuje i mam nadzieję, że fani żużla w Polsce skorzystają z wcześniejszej możliwości zakupu biletów oraz z banusa, jakim jest dodatkowy turniej Polska – Reszta Świata – powiedział Torben Olsen, Dyrektor Zarządzający BSI Speedway. – Cieszy imponujący sezon Macieja Jankowskiego w FIM Speedway Grand Prix 2015. Ponadto Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki zadebiutują w przyszłym roku jako pełnoprawni uczestnicy cyklu SGP, co będzie dodatkową atrakcją dla polskich fanów żużla. A jeśli jeden z polskich młodych żużlowców wygra zawody w Warszawie, to będzie dla wielu kibiców niezapomniany wieczór – dodał.

Ostrą walkę zapowiedzieli już wspomniani dwaj młodzi polscy żużlowcy: Piotr Pawlickioraz Bartosz Zmarzlik. – To dla nas ogromny zaszczyt móc ścigać się tutaj w Warszawie, na tym wspaniałym stadionie. Mamy nadzieję, że zapełni się on tak, jak podczas I edycji, a my będziemy mieli szansę pokazać wspaniałym polskim kibicom, że jesteśmy najlepsi. W maju przyszłego roku przejmujemy ten stadion.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwuetapowo i rozpocznie się 19.10.2015.

I ETAP
PAKIET:  SGP + Polska-Reszta Świata + program gratis
TYLKO dla osób, które brały udział w LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 18.04.2015

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV  79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 850 PLN
BILETY DO NABYCIA OD 19 DO 26 PAŹDZIERNIKA 2015

II ETAP
PAKIET:  SGP + Polska-Reszta Świata
Sprzedaż otwarta LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016 i Polska – Reszta Świata

KAT. I 79 PLN
KAT. II 89 PLN
KAT. III 99 PLN
KAT. IV  109 PLN
KAT. V 109 PLN
KAT. VI 119 PLN
KAT. VII 129 PLN
VIP SILVER 530 PLN
VIP GOLD 1030 PLN
BILETY DO NABYCIA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2015

II ETAP
LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016
Sprzedaż otwarta LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016
KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV  79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 1000 PLN
BILETY DO NABYCIA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2015.

Bilety na zawody do nabycia na: www.kupbilet.pl. Ponadto bilety do nabycia w punktach sprzedaży bezpośredniej.

źródło: inf. prasowa