CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Maksym Drabik z kontraktem we Włókniarzu

Maksym Drabik przez trzy najbliższe lata będzie reprezentował barwy Włókniarza Częstochowa. Do oficjalnego podpisania umowy doszło w piątek 24 stycznia.

Decydującą rolę w negocjacjach między Włókniarzem, a reprezentującym zawodnika Sławomirem Drabikiem odegrała firma K.J.G. Company. – Powiem wprost. Gdyby nie firma K.J.G. Company nie byłoby nas w Częstochowie – powiedział Sławek Drabik.

Kibice Włókniarza liczą, że w niedalekiej przyszłości 16-letni Maksym Drabik nawiąże do sukcesów utytułowanego ojca. Do osiągnięcia zadowalających wyników potrzebni są jednak sponsorzy. – Szału nie ma. Miasto jest, jakie jest i na talerzu nie mamy położone nie wiadomo ile, że zamawiamy co chcemy. W tej branży jest ciężko, nie będę tego ukrywać, jednak myślimy do przodu i się nie dołujemy. Na tyle, na ile będzie nas stać, będziemy się organizować. Korzystając z okazji chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do współpracy z nami. Każdy chętny do pomocy w rozwoju kariery “Torresa” jest mile widziany – dodał Drabik.

źródło: ckmwlokniarzsa.pl