CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Malczewski, Polis i Portas startowali w lidze

Trójka młodzieżowców Włókniarza Częstochowa wystartowała w dzisiejszych spotkaniach Nice PLŻ oraz PLŻ2. Rafał Malczewski i Oskar Polis wystąpili w meczach rozgrywanych na zapleczu PGE Ekstraligi. Komar w swoim debiucie w barwach Ostrovii Ostrów wywalczył dla drużyny Marka Cieślaka 3 “oczka”, Polis z kolei pojechał w meczu Orła Łódź i zdobył 5 punktów. W najniższej kasie rozgrywkowej wystartował Przemysław Portas, który wywalczył dla Wilków z Krosna 3 punkty z 1 bonusem.

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. – 53
1.
Mikkel Michelsen – 10+1 (1,1,2*,3,3)
2.
Mateusz Szczepaniak – 10+1 (2,d,3,3,2*)
3.
Michał Szczepaniak – 6+1 (0,1,2,1,2*)
4.
Scott Nicholls – 5+1 (1,3,1*,0)
5.
Rune Holta – 13+1 (3,1*,3,3,3)
6.
Mateusz Borowicz – 6 (3,2,1)
7. Rafał Malczewski – 3 (1,1,1)

Polonia Bydgoszcz – 37
9.
Szymon Woźniak – 12+1 (3,3,3,1*,1,1)
10.
Patrick Hougaard – 0 (w,0,0,0,-)
11.
Robert Kościecha – 9+1 (3,2*,2,2,0)
12.
Andriej Kudriaszow – 7+1 (2*,3,0,2,0)
13.
Robert Miśkowiak – 7 (2,2,1,2)
14.
Karol Jóźwik – 0 (0,0,0)
15.
Bartosz Bietracki – 2 (2,0,0)

Biegi z udziałem Malczewskiego:
2. Borowicz, Bietracki, Malczewski, Jóźwik
4. Holta, Miśkowiak, Malczewski, Bietracki
10. Holta, Kościecha, Malczewski, Kudriaszow

—————————————————————-

Lokomotiv Daugavpils – 50
1. Maksim Bogdanow – 10+1 (1,3,1*,3,2)
2. Fredrik Lindgren – 8+2 (3,2*,2,1*,)
3. Joonas Kylmaekorpi – 9 (2,3,2,2,-)
4. Kjastas Puodżuks – 3+1 (1*,1,0,1,-)
5. Antonio Lindbaeck – 12+1 (2,3,3,3,1*)
6. Jewgienij Kostygow – 2 (1,1,0,,)
7. Andrzej Lebiediew – 6 (3,0,1,w,2)

Orzeł Łódź – 40
9. Rory Schlein – NS
10. Kamil Adamczewski – 0 (w,w,-,-)
11. Mads Korneliussen – 6+1 (3,0,2,0,1*,0)
12. Jakub Jamróg – 9 (0,1,1,2,2,3)
13. Hans Andersen – 17 (3,2,3,3,3,3)
14. Sebastian Niedźwiedź – 3 (w,-,0,2,1)
15. Oskar Polis – 5 (2,2,1,0,0,0)

Biegi z udziałem Polisa:
1. Lindgren, Polis, Bogdanow, Adamczewski
2. Lebiediew, Polis, Kostygow, Niedźwiedź
4. Andersen, Lindbaeck, Polis, Lebiediew
6. Kylmaekorpi, Andersen, Puodżuks, Polis
8. Andersen, Lindgren, Bogdanow, Polis
13. Lindbaeck, Jamróg, Puodżuks, Polis

—————————————————————-

Wybrzeże Gdańsk – 44
1. Renat Gafurow – 13+1 (3,3,2,3,t,2*)
2. Marcel Szymko – 0 (0,0,0,-)
3. Eduard Krcmar – 7 (0,3,0,1,1,2)
4. Damian Sperz – 3 (1,1,-,-,1)
5. Magnus Zetterstroem – 18 (3,3,3,3,3,3)
6. Dominik Kossakowski – 1 (0,0,1)
7. Patryk Beśko- 2 (1,1,0,0)

KSM Krosno – 46
9. Tomasz Chrzanowski – 7+2 (1*,2,1*,0,3)
10. Tomasz Rempała – 8+1 (2,1*,2,2,1)
11. Mariusz Fierlej – 9+1 (3,2,2,2*,0)
12. Marcin Rempała – 6+3 (2*,1*,1*,2,d)
13. Dawid Matura – NS (-,-,-,-)
14. Daniel Kaczmarek – 13 (3,2,2,3,3)
15. Przemysław Portas – 3+1 (2*,0,0,1,0)

Biegi z udziałem Portasa:
2. (72,0) Kaczmarek, Portas, Beśko, Kossakowski 5:1
4. (71,2) Zetterstroem, Kaczmarek, Beśko, Portas 2:4
6. (72,3) Krcmar, Kaczmarek, Sperz, Portas 2:4
8. (72,1) Kaczmarek, Gafurow, Portas, Szymko 4:2
11. (72,4) Gafurow, T. Rempała, Krcmar, Portas 2:4

SportoweFakty.pl