CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Marek Kardos zostaje w AZS-ie

Marek Kardos w sezonie 2014/2015 nadal będzie trenerem siatkarzy AZS-u Częstochowa. Słowacki szkoleniowiec podpisał dzisiaj nową roczną umowę z częstochowskim klubem. Jesteśmy zadowoleni z pracy trenera Kardosa i chcieliśmy, by nadal z nami pracował. Decyzja zarówno zarządu, jak i rady nadzorczej zapadła bardzo szybko – mówi prezes AZS-u, Konrad Pakosz.

Marek Kardos do Częstochowy trafił w sezonie 2009/2010 z austriackiego Aon hotVolleys Wiedeń. W barwach AZSu grał przez jeden sezon, po czym zakończył karierę zawodniczą. Od sezonu 2010/2011 objął stanowisko trenera częstochowskiego zespołu zdobywając z AZSem Puchar Challenge w 2012 roku.

Jesteśmy zadowoleni z pracy trenera Kardosa i chcieliśmy, by nadal z nami pracował. Decyzja zarówno zarządu, jak i rady nadzorczej zapadła bardzo szybko. Trener już rozpoczyna pracę nad budową drużyny na nowy sezon. Bardzo się cieszę, że podpisanie umowy nastąpiło w dniu, w którym trener Kardos obchodził czterdzieste urodziny – mówi prezes AZS Konrad Pakosz.

inf. prasowa