CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Mateusz Szczepaniak: Fajnie było wygrać na starych śmieciach

Mateusz Szczepaniak nie miał sobie równych w rozegranym w Częstochowie 45. Memoriale im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Zawodnik MDM Komputery  Dreier ŻKS Ostrovia z kompletem punktów na koncie wyprzedził Rune Holtę i Artura Czaję.

– Występ w moim wykonaniu oceniam bardzo dobrze. Praktycznie od samego początku miałem bardzo dobrze spasowany motocykl. Wystarczyło tylko trzymać dobrą scieżkę i jak widać udało się ten plan zrealizować – powiedział Mateusz Szczepaniak.

Dla młodszego z braci Szczepaniaków triumf w Częstochowie miał szczególne znaczenie. Przypomnijmy, iż zawodnik ten reprezentował barwy miejscowego Włókniarza w latach 2004-2008. – Fajnie było wygrać na starych śmieciach. W Częstochowie spędziłem kilka pięknych lat, które bardzo miło wspominam. Gdy wjeżdżałem do parkingu i zobaczyłem ten piękny stadion, tych wszystkich ludzi, to te wspomnienia powróciły. Tutaj zawsze był fajny klimat, dlatego mam nadzieję, że Włókniarz wkrótce powróci do ligowego ścigania – dodał Szczepaniak.