CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

MDMP: Drugie miejsce młodzieżowców Włókniarza

We wtorek na torze w Rybniku rozegrano IV rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski W zawodach z dorobkiem 27 punktów na koncie triumfowali zawodnicy miejscowego ŻKS ROW-u Rybnik. Na drugim stopniu podium uplasowali się juniorzy SCKM Włókniarza Częstochowa, a na trzecim Unii Tarnów.

Wyniki:

I. ŻKS ROW Rybnik – 27 pkt.
1. Kacper Woryna – 12 (3,3,3,3)
2. Kamil Wieczorek – 9 (1,3,3,2)
3. Robert Chmiel – 6+2 (1,1,2*,2*)

II. SCKM Włókniarz Częstochowa – 24 pkt.
7. Oskar Polis – 10+1 (3,2*,2,3)
8. Rafał Malczewski – 7+1 (2,0,3,2*)
9. Hubert Łęgowik – 8+1 (3,2,2*,1)

III. Unia Tarnów – 23 pkt.
19. Mateusz Borowicz – 11 (2,3,3,3)
20. Damian Dąbrowski – 5+1 (0,3,-,2*)
21. Ernest Koza – 5+1 (2*,-,3,w)
28. Dawid Matura – 2 (w,2)

IV. PGE Marma Rzeszów – 17 pkt.
4. Krystian Rempała – 5 (2,d,3,-)
5. Artur Cyło – 4 (-,1,3,0)
6. Marco Gaschka – 3 (1,-,1,1)
23. Łukasz Sówka – 5+1 (0,2*,3)

V. KMŻ Lublin – 13 pkt.
13. Arkadiusz Madej – 9 (3,3,2,1)
14. Michał Nowiński – 3 (0,2,0,1)
15. Kamil Długosz – 1 (u,1,w,-)

VI. KSM Krosno – 11 pkt.
16. Przemysław Portas – 5+1 (1*,1,1,2)
17. Mateusz Wieczorek – 6 (2,1,d,3)
18. Dominik Kołacki – NS

VII. Speedway Wanda Instal Kraków – 5 pkt.
10. Paweł Parys – NS
11. Piotr Rybak – NS
12. Patryk Wolniewiński – 5 (2,1,t,2)

Bieg po biegu:
1. Woryna, Rempała, K. Wieczorek, Sówka
2. Polis, Malczewski
3. Madej, M. Wieczorek, Portas, Nowiński
4. Woryna, Borowicz, Chmiel, Dąbrowski
5. Łęgowik, Polis, Gaschka, Rempała (d4)
6. Madej, Wolniewiński, Długosz (u3)
7. Borowicz, Koza, M. Wieczorek
8. Woryna, Łęgowik, Chmiel, Malczewski
9. Rempała, Sówka, Wolniewiński
10. Dąbrowski, Nowiński, Długosz, Matura (u/w)
11. K. Wieczorek, Chmiel, Portas, M. Wieczorek (d4)
12. Sówka, Madej, Cyło, Nowiński
13. Malczewski, Łęgowik, Portas
14. Koza, Matura, Wolniewiński (t)
15. K. Wieczorek, Chmiel, Nowiński, Długosz (u/w)
16. Cyło, Portas, Gaschka
17. Borowicz, Polis, Łęgowik, Koza (u/w)
18. Woryna, K. Wieczorek
19. Borowicz, Dąbrowski, Gaschka, Cyło
20. Polis, Malczewski, Madej
21. M. Wieczorek, Wolniewiński

źródło: sportowefakty.pl