CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

MDMP: Młodzież Włókniarza bez awansu

We wtorek na toruńskiej MotoArenie rozegrano jeden z półfinałów Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Awans do finału wywalczyli triumfatorzy zawodów – Unibax Toruń oraz młodzieżowcy Grupa Azoty Unii Tarnów i ŻKS ROW-u Rybnik. Na odległym piątym miejscu uplasowali się juniorzy SCKM Włókniarza Częstochowa.

Wyniki:

I. Unibax Toruń – 23 pkt.
1. Paweł Wolender – 0 (-,-,w,-)
2. Oskar Fajfer – 8 (1,1,3,3)
3. Dawid Krzyżanowski – 4 (0,3,-,1)
22. Paweł Przedpełski – 11 (3,3,3,2)

II. Grupa Azoty Unia Tarnów – 21 pkt.
4. Mateusz Borowicz – 6 (0,3,2,1)
5. Kacper Gomólski – 10 (2,2,3,3)
6. Ernest Koza – 5 (1,3,0,1)

III. ŻKS ROW Rybnik – 21 pkt.
19. Kacper Woryna – 10 (2,3,3,2)
20. Kamil Wieczorek – 5 (1,1,3,0)
21. Robert Chmiel – 6 (1,3,d,2)

IV. Polonia Bydgoszcz – 18 pkt.
13. Szymon Woźniak – 12 (3,3,3,3)
14. Karol Jóźwik – 4 (0,2,0,2)
15. Bartosz Bietracki – 2 (1,0,0,1)
26. Mikołaj Trępała – ns

V. SCKM Włókniarz Częstochowa – 18 pkt.
16. Artur Czaja – 8 (1,2,3,2)
17. Hubert Łęgowik – 5 (2,2,0,1)
18. Oskar Polis – 5 (u,2,1,2)

VI. PGE Marma Rzeszów – 15 pkt.
10. Łukasz Sówka – 9 (3,2,1,3)
11. Brak zawodnika
12. Artur Cyło – 2 (0,1,1,0)
25. Grzegorz Bassara – 4 (2,0,2,0)

VII. KMŻ Lublin – 9 pkt.
7. Arkadiusz Madej – 6 (1,2,1,2)
8. Michał Nowiński – 3 (0,2,1,0)
9. Kamil Długosz – 0 (w,w,w,w)

Bieg po biegu:
1. Przedpełski, Gomólski, Fajer, Borowicz
2. Sówka, Bassara, Madej, Nowiński
3. Woźniak, Łęgowik, Czaja, Jóźwik
4. Przedpełski, Woryna, Wieczorek, Krzyżanowski
5. Borowicz, Madej, Koza, Długosz (w/2 min.)
6. Woźniak, Sówka, Bietracki, Cyło
7. Woryna, Łęgowik, Chmiel, Polis (u3)
8. Krzyżanowski, Nowiński, Wolender (w/u), Długosz (w/2 min.)
9. Koza, Borowicz, Cyło, Bassara
10. Chmiel, Jóźwik, Wieczorek, Bietracki
11. Przedpełski, Czaja, Fajfer, Łęgowik
12. Woźniak, Gomólski, Borowicz, Jóźwik
13. Czaja, Polis, Nowiński, Długosz (w/2 min.)
14. Wieczorek, Bassara, Cyło, Chmiel (d2)
15. Fajfer, Jóźwik, Krzyżanowski, Bietracki
16. Gomólski, Czaja, Polis, Koza
17. Woryna, Chmiel, Madej, Długosz (w/2 min.)
18. Fajfer, Przedpełski, Sówka, Bassara
19. Gomólski, Woryna, Koza, Wieczorek
20. Woźniak, Madej, Bietracki, Nowiński
21. Sówka, Polis, Łęgowik, Cyło

źródło: sportowefakty.pl