CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Michał Finfa nie jest już menadżerem Włókniarza

Zarząd Eko-Dir Włókniarza Częstochowa w krótkim komunikacie opublikowanym na łamach oficjalnej strony internetowej klubu poinformował, iż w dniu dzisiejszym Michał Finfa przestał pełnić funkcję menadżera częstochowskiej drużyny. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie zespołu w najbliższych spotkaniach będzie trener Józef Kafel.

Włókniarz już we wrześniu ubiegłego roku pochwalił się podpisaniem umowy z Michałem Finfą. W trakcie trwających rozgrywek Nice Polskiej Ligi Żużlowej wiele zastrzeżeń do pracy krośnianina mieli częstochowscy kibice. Na jednym z ligowych spotkań swoje zdanie nt. pracy Michała Finfy wyrazili wywieszając transparent, w którym domagali się odejścia z klubu byłego menadżera Wandy Kraków.

Poniżej prezentujemy treść komunikatu Zarządu SCKM Włókniarz:

Zarząd Stowarzyszenia CKM Włókniarz informuje, iż od piątku (26 sierpnia) Michał Finfa nie jest już menadżerem klubu. Decyzja ta została podjęta po konsultacji z naszym sponsorem tytularnym. W związku z tym za sprawy sportowe we Włókniarzu od teraz odpowiedzialny jest wyłącznie trener, Józef Kafel.

wlokniarz.com