CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Mirosław Jabłoński drugi w Cloppenburgu

Żużlowiec KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa, Mirosław Jabłoński zajął drugie miejsce w rozegranym wczoraj na torze w Cloppenburgu turnieju Night of the Fights. Wychowanek Startu Gniezno po fazie zasadniczej miał na swoim koncie 13 punktów, tyle samo co Niemiec Tobias Kroner. W biegu finałowym Miras musiał jednak uznać wyższość reprezentanta Niemiec.

Wyniki:
1. Tobias Kroner (Niemcy) – 13 (3,3,2,2,3) + 1 miejsce w finale
2. Mirosław Jabłoński (Polska) – 13 (2,3,2,3,3) + 2 miejsce w finale
3. Chris Holder (Australia) – 12 (1,3,3,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Jesper Soegard (Dania) – 9 (0,2,3,3,1)+ 4 miejsce w finale
5. Martin Smolinski (Niemcy) – 12 (3,2,2,3,2)
6. Robert Lambert (Wielka Brytania) – 9 (3,0,1,2,3)
7. Jesper B. Monberg (Dania) – 9 (2,3,0,2,2)
8. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 8 (1,1,3,1,2)
9. Rene Deddens (Niemcy) – 8 (2,1,1,1,3)
10. Kjastas Puodżuks (Łotwa) – 7 (3,d,3,u,1)
11. Matthias Kroeger (Niemcy) – 6 (1,2,2,0,1)
12. Jonas B. Andersen (Dania) – 4 (2,1,0,0,1)
13. Max Dilger (Niemcy) – 4 (1,2,1,0,0)
14. Jannick De Jong (Holandia) – 3 (0,1,1,1,0)
15. Jan Holub (Czechy) – 2 (0,0,0,2,0)
16. Joerg Tebbe (Niemcy) – 0 (0,0,0,u,0)

Bieg po biegu:
1. Kroner, Monberg, Kroeger, Holub
2. Puodżuks, Andersen, Lebiediew, De Jong
3. Lambert, Deddens, Dilger, Tebbe
4. Smolinski, Jabłoński, Holder, Soegaard
5. Kroner, Soegaard, Lebiediew, Lambert
6. Jabłoński, Dilger, De Jong, Holub
7. Monberg, Smolinski, Andersen, Tebbe
8. Holder, Kroeger, Deddens, Puodżuks (d)
9. Holder, Kroner, De Jong, Tebbe
10. Lebiediew, Smolinski, Deddens, Holub
11. Puodżuks, Jabłoński, Lambert, Monberg
12. Soegaard, Kroeger, Dilger, Andersen
13. Jabłoński, Kroner, Deddens, Andersen
14. Soegaard, Holub, Puodżuks (u), Tebbe (u)
15. Holder, Monberg, Lebiediew, Dilger
16. Smolinski, Lambert, De Jong, Kroeger
17. Kroner, Smolinski, Puodżuks, Dilger
18. Lambert, Holder, Andersen, Holub
19. Deddens, Monberg, Soegaard, De Jong
20. Jabłoński, Lebiediew, Kroeger, Tebbe

Półfinały:
21. Jabłoński, Holder, Lambert, Monberg
22. Kroner, Soegaard, Smolinski, Lebiediew

Finał:
23. Kroner, Jabłoński, Holder, Soegaard

SportoweFakty.pl