CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Nice Cup: Gruchalski i Bialk startowali w Rybniku

Zwycięstwem Siergieja Łogaczowa (KSM Krosno) zakończył się rozegrany w sobotę w Rybniku zaległy turniej Nice Cup. Na torze przy ul. Gliwickiej zaprezentowało się dwóch wychowanków Włókniarza –  Michał Gruchalski (12 miejsce) i Adrian Bialk (15 miejsce).

Wyniki:
1. Siergiej Łogaczow (KSM Krosno) – 15+3 (3,3,3,3,3)
2. Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils) – 13+2 (2,3,3,3,2)
3. Kamil Nowacki (Stal Gorzów Wlkp.) – 12+2+1 (3,2,2,3,2)
4. Gleb Czugunow (Get Well Toruń) – 9+3+0 (0,2,3,1,3)
5. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 10+1 (3,1,1,2,3)
6. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 9+0 (1,1,2,2,3)
7. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – (3,3,0,1,1)
8. Oskar Bober (Orzeł Łódź) – (2,1,1,2,2)
9. Davis Kurmis (Lokomotiv Daugavpils) – (2,3,2,0,0)
10. Oleg Michailow (Lokomotiv Daugavpils) – (1,2,1,2,1)
11. Bartosz Hassa (Polonia Piła) – (1,0,3,0,2)
12. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 6 (1,2,2,1,0)
13. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – (0,1,0,3,1)
14. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – (2,0,d,1,0)
15. Adrian Bialk (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 2 (0,0,1,d,1)
16. Michał Kordas (Ostrovia Ostrów Wlkp.) – (0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Nowacki, Potoniec, Hassa, Czugunow
2. Łogaczow, Kostygow, Chmiel, Burzyński
3. Trzensiok, Bober, Mihailow, Bialk
4. Wieczorek, Kurmis, Gruchalski, Kordas
5. Łogaczow, Gruchalski, Trzensiok, Potoniec
6. Kostygow, Nowacki, Bober, Kordas
7. Wieczorek, Czugunow, Burzyński, Bialk
8. Kurmis, Mihailow, Chmiel, Hassa
9. Kostygow, Kurmis, Bialk, Potoniec (d/start)
10. Łogaczow, Nowacki, Mihailow, Wieczorek
11. Czugunow, Chmiel, Trzensiok, Kordas
12. Hassa, Gruchalski, Bober, Burzyński
13. Burzyński, Mihailow, Potoniec, Kordas
14. Nowacki, Chmiel, Gruchalski, Bialk (d)
15. Łogaczow, Bober, Czugunow, Kurmis
16. Kostygow, Trzensiok, Wieczorek, Hassa
17. Chmiel, Bober, Wieczorek, Potoniec
18. Trzensiok, Nowacki, Burzyński, Kurmis
19. Czugunow, Kostygow, Mihailow, Gruchalski
20. Łogaczow, Hassa, Bialk, Kordas

Baraż:
21. Czugunow, Nowacki, Trzensiok, Chmiel

Finał:
22. Łogaczow, Kostygow, Nowacki, Czugunow

źródło: row.rybnik.com.pl