CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Ola Kutz i Tomasz Lorek poprowadzą prezentację Włókniarza

W najbliższą sobotę (18 lutego) długo oczekiwana prezentacja drużyny Włókniarza Częstochowa na sezon 2017. Imprezę poprowadzą Tomasz Lorek i Ola Kutz.

Postaci Tomasza Lorka, kibicom żużla nie trzeba zapewne przedstawiać. Jeden z najbardziej cenionych komentatorów sportowych w Polsce, jest bardzo częstym bywalcem na meczach w Częstochowie.

Wespół z Lorkiem, prezentację poprowadzi Ola Kutz –  artystka, dziennikarka telewizyjna, prasowa i radiowa. Współpracowała min. z dziennikiem „Życie Warszawy” i tygodnikiem „Polityka”. W radiowej Czwórce, w audycji „Kontrkultura” tworzyła i prowadziła cykl spotkań „Afery z Litery”. Produkowała, reżyserowała i redagowała programy dla TVN Warszawa oraz TVN Style. Widzom telewizyjnym jest znana jako prowadząca: „W trasie”, „Ola na wakacjach”, „Ola w trasie”, emitowane w TTV i TVN Turbo. Obecnie jest gospodarzem programu „Najgorszy Polski Kierowca”.

Jest członkiem zarządu Polish Stunt Cup. Współpracuje ze stowarzyszeniem Włodka Zientarskiego kierowca.pl. Jeździ w rajdach samochodowych, motocyklowych oraz posiada licencję Enduro. Testuje samochody i motocykle m.in. VW, Junak, KTM. Organizuje mistrzostwa stuntu motocyklowego oraz pokazy motocykli customowych i skuterów. Stworzyła formację KutzPower wspierającą polską motoryzację.

Oprócz pracy w telewizji współpracuje z czasopismem literackim „LiteRacje” pod auspicjami Instytutu Literatury Polskiej UW. Reżyseruje teledyski i pisze teksty piosenek, między innymi dla Marysi Sadowskiej czy Anny Serafińskiej. Współorganizuje oraz prowadzi koncerty i wydarzenia charytatywne.

Ola jest postacią medialną, którą kocha kamera i publiczność. Jej pozytywna energia i wyjątkowy charakter sprawia, że zdobywa nie tylko uwagę, ale również serca widzów i słuchaczy. Wieloletnie doświadczenie medialne jest gwarancją profesjonalizmu, a wielokierunkowość zainteresowań Oli pozwala jej na swobodne odnajdowanie się w każdej sytuacji.

Ola ma doświadczenie zarówno w prowadzeniu dużych eventów plenerowych (imprezy motoryzacyjne, otwarcia centów handlowych, fetiwale itp.) jak również ekskluzywnych i kameralnych imprez zamkniętych (gale, eventy firmowe itp.)

źródło: wlokniarz.com