CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Optymistyczne prognozy pogody. W piątek trening z Falubazem

Wszystko wskazuje na to, że zaplanowany na najbliższy piątek (24 marca) trening punktowany pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit CzęstochowaEkantor.pl Falubazem Zielona Góra dojdzie do skutku. Początek o godzinie 15.00.

Zespoły z Częstochowy i Zielonej Góry, jako pierwsze w Polsce miały zainaugurować cykl towarzyskich spotkań przygotowujących drużyny do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu ligowego. Plany dwukrotnie pokrzyżowała jednak pogoda, która na całe szczęście ulega stopniowej poprawie. W najbliższy piątek problemu kapryśnej aury na pewno nie będzie.

Mimo iż będzie to tylko trening punktowany, to warto zawitać na stadion SGP Areny. Przed częstochowską publicznością zaprezentuje się bowiem cała kadra Włókniarza na sezon 2017. Kluczowych zawodników do dyspozycji będzie miał również trener Falubazu, Marek Cieślak. Zabranie jedynie Jasona Doyle’a, który w piątkowy wieczór wystartuje w zawodach w angielskim Poole.

Awizowane składy:
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa:
9. Rune Holta
10. Leon Madsen
11. Sebastian Ułamek
12. Andreas Jonsson
13. Matej Zagar
14. Michał Gruchalski
15. Oskar Polis
16. Karol Baran
17. Bartosz Świącik

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
1. Patryk Dudek
2. Jacob Thorssell
3. Jarosław Hampel
4. Andrij Karpow
5. Piotr Protasiewicz
6. Alex Zgardziński
7. Sebastian Niedźwiedź

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 5 zł. Koszt programu wyniesie natomiast 2 zł. Za darmo trening punktowany obejrzą posiadacze karnetów na sezon 2017 oraz dzieci do lat 12-tu.

Wejściówki zakupić będzie można w kasie głównej stadionu (od ulicy Orlik-Ruckemanna) od godziny 14:00.