CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Paweł Przedpełski zostaje we Włókniarzu!

Paweł Przedpełski zostaje we Włókniarzu!

piraterna.se

Choć sezon ligowy 2019 zakończył się dopiero w ostatnią niedzielę, to już teraz bardzo krystalizuję się skład forBET Włókniarza Częstochowa na przyszłoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. W sezonie 2020 nadal z Lwem na piersi startować będzie Paweł Przedpełski. Dla 24-letniego wychowanka toruńskiego Unibaxu będzie to drugi sezon spędzony w Częstochowie.

Mimo, że sezon transfery oficjalnie rozpocznie się 1 listopad to prezes Michał Świącik ma już niemal gotowy skład na przyszły sezon. Już parę tygodni temu szef Włókniarza na dalsze starty w Częstochowie namówił dwójkę liderów: Leona Madsena i Fredrika Lindgrena. Teraz przyszła kolej na Pawła Przedpełskiego. Klubu nie zamierza także zmieniać Jakub Miśkowiak, a ważne umowy ma również dwójka pozostałych młodzieżowców Bartłomiej Kowalski i Mateusz Świdnicki.

Po trzech latach startów we Włókniarzu otoczenie ma zmienić natomiast Matej Zagar. W ślady Słoweńca podąży najpewniej Adrian Miedziński, dla którego sezon 2019 był drugim spędzonym w Częstochowie. Ich miejsca mają zająć natomiast Jason Doyle i Rune Holta. Klubów w niższych ligach będą szukać Michał Gruchalski i Damian Dróżdż.