CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

PGE Ekstraliga: Mecz w Częstochowie odwołany

Złe informacje dla kibiców Włókniarza. Zaplanowany na niedzielę (16 kwietnia) mecz 1. rundy PGE Ekstraligi pomiędzy  Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa z ROW Rybnik nie dojdzie do skutku. Nie odbędą się również spotkania w Lesznie i Zielonej Górze.

KOMUNIKAT PGE EKSTRALIGI NR 4 / 2017 z dnia 15.04.2017

1. Informacja dot. meczu w Toruniu:

Informujemy, że zaplanowany na dzień 17.04.2017 mecz 1. rundy DMP pomiędzy drużynami: Get Well Toruń – Cash Broker Stal Gorzów, g. 19.00 odbędzie się zgodnie z terminarzem. Transmisja telewizyjna live nSport+ HD. Zapraszamy Państwa na inaugurację sezonu PGE Ekstraligi 2017 na stadion w Toruniu lub do oglądania meczu podczas transmisji telewizyjnej na kanale nSport+ ND.

2. Odwołanie meczów pierwszej rundy DMP:

Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. po analizie prognoz pogody na nadchodzące dwa dni, w porozumieniu z organizatorami meczów 1. rundy DMP, odwołuje zaplanowane na 16.04.2017 oraz 17.04.2017 mecze pomiędzy następującymi drużynami: Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – ROW Rybnik FOGO Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz Nowe terminy meczów zostaną podane w osobnym komunikacie.

źródło: speedwayekstraliga.pl