CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

PGE Ekstraliga rusza ze smakiem

#SmakŻużla to nowa odsłona kanału YouTube PGE Ekstraligi – Najlepszej Żużlowej Ligi Świata. W trakcie sezonu 2017 wyemitowanych zostanie blisko 30 wyjątkowych materiałów wideo. Nie zabraknie wśród nich cyklu reportaży, które pokazywać będą najlepszych żużlowców od nieznanej dotąd kibicom strony.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom fanów, których jesienią ubiegłego roku pytaliśmy w specjalnej sondzie o to, jakich materiałów dotyczących żużla oczekują najbardziej – mówi Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR PGE Ekstraligi. – Okazało się, że najwięcej pozytywnych rekomendacji zebrały aktualne informacje i produkcje wideo. W związku z tym wybraliśmy kilka tematów, które powinny zainteresować kibiców odsłaniając im nieznane lub mniej znane dotąd strony najlepszych zawodników.

Średnio raz na miesiąc w okresie od marca do października kibice będą mogli oglądać na kanale YouTube PGE Ekstraligi reportaże o wybranych zawodnikach i kulisach ich życia. Premierowo zaprezentowany zostanie 18 marca materiał pod tytułem „Mistrz kierownicy”. – Nie zdradzamy jeszcze o kim będzie ta produkcja i jakie zadania postawiliśmy przed zawodnikiem, ale na pewno będzie ciekawie i poznamy kilka faktów z życia prywatnego zawodnika  – dodaje Grzegorz Rogalski z PGE Ekstraligi.

Nowa szata graficzna kanału, atrakcyjne dla kibiców konkursy w social mediach, które będą zawsze połączone z emisją materiałów wideo i niespotykana dotąd problematyka – to będą najważniejsze wyznaczniki pod hasłem: #SmakŻużla.

PGE Ekstraliga planuje również pokazać w tym sezonie zakulisowe materiały wideo realizowane w trakcie wybranych meczów ligowych i eventów takich jak Gala podsumowująca sezon lub PGE IMME.

źródło: informacja prasowa