CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

FINAŁ - 19/23.04.2017
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów

Stan rywalizacji
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:0 PGE Skra Bełchatów

o miejsca 3-4 - 18/23.04.2017
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:1 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 2:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel

Stan rywalizacji
Asseco Resovia Rzeszów 0:2 Jastrzębski Węgiel

PÓŁFINAŁ - 07/12.04.2017
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel

Stan rywalizacji
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:0 Jastrzębski Węgiel

PÓŁFINAŁ - 09/12.04.2017
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 2:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów

Stan rywalizacji
Asseco Resovia Rzeszów 0:2 PGE Skra Bełchatów

o miejsca 5-6 - 07/12.04.2017
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 1:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:1 Cuprum Lubin Cuprum Lubin

Stan rywalizacji
Indykpol AZS Olsztyn 2:0 Cuprum Lubin

o miejsca 7-8 - 08/13.04.2017
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 2:3 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 1:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom

Stan rywalizacji
Lotos Trefl Gdańsk 1:1 Cerrad Czarni Radom

o miejsca 9-10 - 08/09.04.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 GKS Katowice GKS Katowice
GKS Katowice GKS Katowice 3:1 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska

Stan rywalizacji | Złoty set: 15:12
ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:1 GKS Katowice

o miejsca 11-12 - 04/12.04.2017
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 1:3 MKS Będzin MKS Będzin
MKS Będzin MKS Będzin 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin

Stan rywalizacji
MKS Będzin 2:0 Espadon Szczecin

o miejsca 13-14 - 11/13.04.2017
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 2:3 Effector Kielce Effector Kielce
Effector Kielce Effector Kielce 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała

Stan rywalizacji
Effector Kielce 2:0 BBTS Bielsko-Biała

o miejsca 15-16 - 12/19.04.2017
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 3:2 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 AZS Częstochowa AZS Częstochowa

Stan rywalizacji
Łuczniczka Bydgoszcz 1:1 AZS Częstochowa

Baraż - 26/27/04-06/05.2017
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 0:3 Aluron Virtu Warta Zawiercie Aluron Virtu Warta Zawiercie
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 3:1 Aluron Virtu Warta Zawiercie Aluron Virtu Warta Zawiercie
Aluron Virtu Warta Zawiercie Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
Aluron Virtu Warta Zawiercie Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa

Stan rywalizacji
AZS Częstochowa 1:3 Aluron Virtu Warta Zawiercie

Wyniki i terminarz PlusLiga 2016/2017

1. kolejka - 30.09/01/04-05/19.10.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 MKS Będzin MKS Będzin
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:1 Effector Kielce Effector Kielce
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 0:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:2 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice GKS Katowice 3:1 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz

2. kolejka - 06-10.10/02.11.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:0 GKS Katowice GKS Katowice
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 0:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 1:3 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Effector Kielce Effector Kielce 2:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
MKS Będzin MKS Będzin 2:3 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 0:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów

3. kolejka - 14-16.10.2016
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 0:3 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 1:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 1:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:0 MKS Będzin MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 2:3 Effector Kielce Effector Kielce
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice GKS Katowice 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 1:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn

4. kolejka - 20/21/22/23.10/22.12.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 3:2 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 0:3 GKS Katowice GKS Katowice
Effector Kielce Effector Kielce 2:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin MKS Będzin 0:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:1 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 3:0 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów

5. kolejka - 26.10.2016
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:1 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:0 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 1:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 1:3 MKS Będzin MKS Będzin
GKS Katowice GKS Katowice 0:3 Effector Kielce Effector Kielce
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:1 AZS Częstochowa AZS Częstochowa

6. kolejka - 29/30/31.10.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 0:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Effector Kielce Effector Kielce 3:2 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
MKS Będzin MKS Będzin 3:1 GKS Katowice GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:0 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk

7. kolejka - 05.11.2016
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:1 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 0:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 3:1 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:1 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice GKS Katowice 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 MKS Będzin MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:0 Effector Kielce Effector Kielce
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 3:2 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała

8. kolejka - 12/14.11/21.12.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Effector Kielce Effector Kielce 3:1 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
MKS Będzin MKS Będzin 2:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 2:3 GKS Katowice GKS Katowice
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 1:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:2 Cuprum Lubin Cuprum Lubin

9. kolejka - 09/17/18/19.11.2016
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:1 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 3:1 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:2 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice GKS Katowice 3:1 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 0:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 2:3 MKS Będzin MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 2:3 Effector Kielce Effector Kielce

10. kolejka - 24/25/26.11.2016
Effector Kielce Effector Kielce 1:3 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
MKS Będzin MKS Będzin 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:1 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 3:2 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 GKS Katowice GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:2 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 1:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom

11. kolejka - 29/30.11.2016
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 3:1 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 2:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 0:3 GKS Katowice GKS Katowice
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 0:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:1 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 0:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Effector Kielce Effector Kielce 2:3 MKS Będzin MKS Będzin

12. kolejka - 02/03/06.12.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2 MKS Będzin MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Effector Kielce Effector Kielce
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:2 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 3:2 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:1 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:1 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:2 GKS Katowice GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 1:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel

13. kolejka - 09/10.12.2016
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:2 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
GKS Katowice GKS Katowice 0:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 1:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:2 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 1:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 3:1 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
Effector Kielce Effector Kielce 0:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin MKS Będzin 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14. kolejka - 13/14.12.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:0 MKS Będzin MKS Będzin
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 3:0 Effector Kielce Effector Kielce
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:1 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 1:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:1 GKS Katowice GKS Katowice

15. kolejka - 16/17/18/19.12.2016
GKS Katowice GKS Katowice 2:3 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 0:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:1 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 1:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:1 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Effector Kielce Effector Kielce 0:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin MKS Będzin 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów

16. kolejka - 21/22/30.12.2016
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:0 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
MKS Będzin MKS Będzin 2:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Effector Kielce Effector Kielce 0:3 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 0:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:1 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 0:3 GKS Katowice GKS Katowice

17. kolejka - 06/07/08.01.2017
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 0:3 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
GKS Katowice GKS Katowice 0:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 3:1 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:0 Effector Kielce Effector Kielce
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:0 MKS Będzin MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin

18. kolejka - 27/28/30.01.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:1 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
MKS Będzin MKS Będzin 3:2 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Effector Kielce Effector Kielce 0:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 1:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 2:3 GKS Katowice GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:1 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz

19. kolejka - 20/21/22/23.01.2017
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:0 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
GKS Katowice GKS Katowice 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:0 Effector Kielce Effector Kielce
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 3:1 MKS Będzin MKS Będzin
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 1:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:2 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin

20. kolejka - 03/04/05/06.02.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 3:1 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:2 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin MKS Będzin 1:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Effector Kielce Effector Kielce 1:3 GKS Katowice GKS Katowice
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 2:3 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 0:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn

21. kolejka - 10/11/12/13.02.2017
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 1:3 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 Effector Kielce Effector Kielce
GKS Katowice GKS Katowice 0:3 MKS Będzin MKS Będzin
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 2:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 1:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 0:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 2:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów

22. kolejka - 17/18/19.02.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 2:3 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 1:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 GKS Katowice GKS Katowice
MKS Będzin MKS Będzin 2:3 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Effector Kielce Effector Kielce 0:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 1:3 AZS Częstochowa AZS Częstochowa

23. kolejka - 21/22.02.2017
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 3:0 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 1:3 Effector Kielce Effector Kielce
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:2 MKS Będzin MKS Będzin
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
GKS Katowice GKS Katowice 2:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:0 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 2:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:1 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk

24. kolejka - 18.01/24/25/26.02.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 3:1 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:2 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 2:3 GKS Katowice GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:0 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin MKS Będzin 3:1 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
Effector Kielce Effector Kielce 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała

25. kolejka - 02/04/05.03.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 Effector Kielce Effector Kielce
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 1:3 MKS Będzin MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 2:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 1:3 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
GKS Katowice GKS Katowice 2:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 1:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 3:0 Cuprum Lubin Cuprum Lubin

26. kolejka - 17.01/07/08.03.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 2:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice GKS Katowice 3:2 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 2:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
MKS Będzin MKS Będzin 3:0 Effector Kielce Effector Kielce

27. kolejka - 11/12/13.03.2017
MKS Będzin MKS Będzin 1:3 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
Effector Kielce Effector Kielce 0:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 0:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 1:3 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 2:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
GKS Katowice GKS Katowice 2:3 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:0 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom

28. kolejka - 17/18/19.03.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 2:3 GKS Katowice GKS Katowice
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:1 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk 0:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 2:3 BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:1 Effector Kielce Effector Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 MKS Będzin MKS Będzin

29. kolejka - 23/24/25/28.03.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska
MKS Będzin MKS Będzin 0:3 Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów
Effector Kielce Effector Kielce 2:3 Espadon Szczecin Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 0:3 PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów
AZS Częstochowa AZS Częstochowa 0:3 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn 3:1 Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice GKS Katowice 2:3 Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel

30. kolejka - 01.04.2017
ONICO AZS Politechnika Warszawska ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 GKS Katowice GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel 3:0 Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom Cerrad Czarni Radom 1:3 Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn
Cuprum Lubin Cuprum Lubin 3:0 AZS Częstochowa AZS Częstochowa
BBTS Bielsko-Biała BBTS Bielsko-Biała 2:3 Lotos Trefl Gdańsk Lotos Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów PGE Skra Bełchatów 3:0 Effector Kielce Effector Kielce
Espadon Szczecin Espadon Szczecin 3:2 MKS Będzin MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów Asseco Resovia Rzeszów 3:0 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

m-cedrużynapktsety
1WKS WieluńWKS Wieluń5964:15
2AZS CzęstochowaAZS Częstochowa5257:22
3Eco-Team AZS Stoelzle CzęstochowaEco-Team AZS Stoelzle Częstochowa4353:32
4KS Bielawianka-Bester BielawaKS Bielawianka-Bester Bielawa4250:35
5LKS Czarni RząśniaLKS Czarni Rząśnia3948:38
6IM Faurecia Volley Jelcz-LaskowiceIM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice3545:39
7Chełmiec WałbrzychChełmiec Wałbrzych2835:46
8Science MKS Ikar LegnicaScience MKS Ikar Legnica2535:48
9SMS PZPS II SpałaSMS PZPS II Spała2029:53
10Legion SkalmierzyceLegion Skalmierzyce2030:55
11Hetman WłoszczowaHetman Włoszczowa1928:54
12MUKS Ziemia Milicka MiliczMUKS Ziemia Milicka Milicz1422:59