CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Półfinał BK: Gruchalski rezerwowym w finale

W czwartkowe popołudnie na torze w Świętochłowicach rozegrano półfinał Brązowego Kasku. Reprezentant Eko-Dir Włókniarza CzęstochowaMichał Gruchalski uplasował się na 9. miejscu i w finale będzie tylko rezerwowym. W zawodach triumfował Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno).

Wyniki:
1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2.
Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 12 (3,3,1,3,2)
3.
Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 11 (0,3,3,2,3)
4.
Dawid Wawrzyniak (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (2,2,2,2,3)
5.
Marcin Kościelski (Get Well Toruń) – 10 (3,3,2,0,2)
6.
Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – 8 (2,d,3,3,u)
7.
Adrian Woźniak (Kolejarz Opole) – 8 (1,1,3,2,1)
8.
Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 8 (2,1,2,1,2)
———————————–
9.
Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 7+3 (3,2,d,1,1)
———————————–
10.
Patryk Wojdyło (Stal BETAD Leasing Rzeszów) – 7+2 (2,0,0,2,3)
11.
Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) – 7+1 (1,2,2,1,1)
12.
Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (1,2,1,3,w)
13.
Michał Turowski (Get Well Toruń) – 4 (1,1,u,0,2)
14.
Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 2 (0,1,1,w,-)
15.
Mateusz Rząsa (Stal BETAD Leasing Rzeszów) – 0 (0,0,-,-,-)

Bieg po biegu:
1.
(69,03) Kaczmarek, Wawrzyniak, Turowski, Liszka
2.
(69,70) Niedźwiedź, Wieczorek, Burzyński, Chmiel
3.
(69,56) Gruchalski, Wojdyło, Woźniak, Rząsa
4.
(70,16) Kościelski, Stalkowski, Sitarek
5.
(69,94) Kościelski, Burzyński, Turowski, Rząsa
6.
(68,85) Chmiel, Wawrzyniak, Stalkowski, Wojdyło
7.
(69,62) Niedźwiedź, Gruchalski, Liszka
8.
(69,78) Kaczmarek, Sitarek, Woźniak, Wieczorek (d/2)
9.
(69,78) Chmiel, Sitarek, Turowski (u/2), Gruchalski (d/1)
10.
(69,97) Woźniak, Wawrzyniak, Burzyński
11.
(70,53) Wieczorek, Stalkowski, Liszka
12.
(69,31) Kaczmarek, Kościelski, Niedźwiedź, Wojdyło
13.
(70,03) Niedźwiedź, Woźniak, Stalkowski, Turowski
14.
(70,60) Wieczorek, Wawrzyniak, Gruchalski, Kościelski
15.
(70,84) Burzyński, Wojdyło, Sitarek, Liszka (u/w)
16.
(70,25) Kaczmarek, Chmiel
17.
(xx,xx) Wojdyło, Turowski, Wieczorek (u/1)
18.
(69,85) Wawrzyniak, Niedźwiedź, Sitarek
19.
(69,19) Chmiel, Kościelski, Woźniak
20.
(69,62) Kaczmarek, Stalkowski, Gruchalski, Burzyński (u/w)

Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21.
(69,78) Gruchalski, Wojdyło, Sitarek

źródło: sportowefakty.wp.pl