CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Przeciętne występy Lwów w Toruniu i Ostrowie

W sobotnie popołudnie na torach w Toruniu i Gorzowie swoje rozegrano pożegnalne zawody Roberta Kościechy i Petera Karlssona. W obu miastach startowali zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa.

Na toruńskiej MotoArenie zaprezentował się Sebastian Ułamek, który na swoim koncie zapisał 6 punktów i dwa bonusy. Bardzo przeciętne występy zanotowali również Andreas Jonsson i Rune Holta. W meczu PK The Final Word zdobyli odpowiednio 7+1 i 7+3.

Benefis Roberta Kościechy:

Drużyna Roberta Kościechy – 45
1. Piotr Protasiewicz – 8 (2,3,1,2)
2. Sebastian Ułamek – 6+2 (1*,0,3,2*)
3. Jarosław Hampel – 10 (2,2,3,3)
4. Mariusz Puszakowski – 5+2 (1,1*,2*,1)
5. Emil Sajfutdinow – 9 (0,3,3,3)
6. Igor Kopeć-Sobczyński – 5+1 (3,1,1*)
7. Marcin Kościelski – 2 (1,1,0)

Get Well Toruń – 33
9. Paweł Przedpełski – 6 (3,2,1,0)
10. Grzegorz Walasek – 0 (0,d,0,-)
11. Adrian Miedziński – 6+1 (w,1*,2,3)
12. Szymon Woźniak – 8+1 (3,2,1*,2)
13. Michael Jepsen Jensen – 9 (3,3,2,1)
14. Norbert Krakowiak – 0 (0,0,0)
15. Daniel Kaczmarek – 4+1 (2,2*,0,0)

Bieg po biegu:
1.  Przedpełski, Protasiewicz, Ułamek, Walasek 3:3
2.  Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Kościelski, Krakowiak 2:4 (5:7)
3.  Woźniak, Hampel, Puszakowski, Miedziński (w/u) 3:3 (8:10)
4.  Jensen, Kaczmarek, Kościelski, Sajfutdinow 5:1 (13:11)
5.  Protasiewicz, Woźniak, Miedziński, Ułamek 3:3 (16:14)
6.  Jensen, Hampel, Puszakowski, Krakowiak 3:3 (19:17)
7.  Sajfutdinow, Przedpełski, Kopeć-Sobczyński, Walasek (d4) 2:4 (21:21)
8.  Ułamek, Jensen, Protasiewicz, Kaczmarek 2:4 (23:25)
9.  Hampel, Puszakowski, Przedpełski, Walasek 1:5 (24:30)
10.  Sajfutdinow, Miedziński, Woźniak, Kościelski 3:3 (27:33)
11.  Hampel, Ułamek, Jensen, Kaczmarek 1:5 (28:38)
12.  Miedziński, Protasiewicz, Kopeć-Sobczyński, Krakowiak 3:3 (31:41)
13.  Sajfutdinow, Woźniak, Puszakowski, Przedpełski 2:4 (33:45)

PK The Final Word:

TŻ Ostrovia – 49
9. Peter Karlsson – 5 (1,0,3,1,0)
10. Patryk Dolny – 1 (0,1,-,0)
11. Tomasz Jędrzejak – 11+1 (3,3,3,w,2*)
12. Zbigniew Suchecki – 5 (1,-,1,3)
13. Tai Woffinden – 15 (3,3,3,3,3)
14. Greg Hancock – 7 (3,1,2,1)
15. Kamil Brzozowski – 3 (1,1,1)
16. Łukasz Sówka – 2+1 (0,2*)

PK Friends – 41
1. Andreas Jonsson – 7+1 (3,1*,2,1,0)
2. Rune Holta – 7+3 (2*,2,w,1*,2*)
3. Mikkel Michelsen – 9 (2,2,w,2,3)
4. Bjarne Pedersen – 3 (0,0,1,2,-)
5. Tomasz Gapiński – 6+1 (2,2*,2,0)
6. Maksym Drabik – 9 (2,3,3,1)
7. Broc Nicol – 0 (0,0,t)
8. Jędrzej Zając – ns

Bieg po biegu:
1.  Jonsson, Holta, Karlsson, Dolny 1:5
2.  Hancock, Drabik, Brzozowski, Nicol 4:2 (5:7)
3.  Jędrzejak, Michelsen, Suchecki, Pedersen 4:2 (9:9)
4.  Woffinden, Gapiński, Brzozowski, Nicol 4:2 (13:11)
5.  Jędrzejak, Holta, Jonsson, Sówka 3:3 (16:14)
6.  Woffinden, Michelsen, Hancock, Pedersen 4:2 (20:16)
7.  Drabik, Gapiński, Dolny, Karlsson 1:5 (21:21)
8.  Woffinden, Jonsson, Brzozowski, Holta (w/2min) 4:2 (25:23)
9.  Karlsson, Sówka, Pedersen, Michelsen (w/2in) 5:1 (30:24)
10.  Jędrzejak, Gapiński, Suchecki, Nicol (t) 4:2 (34:26)
11.  Woffinden, Michelsen, Holta, Dolny 3:3 (37:29)
12.  Drabik, Hancock, Jonsson, Jędrzejak (w/su) 2:4 (39:33)
13.  Suchecki, Pedersen, Karlsson, Gapiński 4:2 (43:35)
14.  Michelsen, Holta, Hancock, Karlsson 1:5 (44:40)
15.  Woffinden, Jędrzejak, Drabik, Jonsson 5:1 (49:41)

Wyścig dodatkowy:
16.  Jędrzejak, Michelsen, Drabik (w/2min), Woffinden (w/2min)

źródło: sportowefakty.wp.pl