CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

RK IME: Jepsen Jensen najlepszy w Daugavpils

Michael Jepsen Jensen zwyciężył w Rundzie Kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Europy, którą rozegrano w sobotę na torze w łotewskim Daugavpils. Zawodnik KantorOnline Włókniarza Częstochowa w dzisiejszych zawodach stanął na podium obok przedstawiciela gospodarzy, Andrzeja Lebiediewa oraz reprezentanta Polski Patryka Dudka.

Wyniki:
1. Michael Jepsen Jensen (Dania) – 14 (3,3,3,3,2)

2. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 11+3 (3,2,3,w,3)
3. Patryk Dudek (Polska) – 11+2 (2,0,3,3,3)
4. Maciej Janowski (Polska) – 11+1 (3,2,2,2,2)
5. Kjastas Puodżuks (Łotwa) – 11+0 (0,3,2,3,3)
—–
6. Renat Gafurow (Rosja) – 10+3 (2,2,3,1,2)
—–
7. Josef Franc (Czechy) – 10+2 (3,2,1,1,3)
8. Rory Schlein (Australia, lic. brytyjska) – 8 (2,1,1,3,1)
9. Dennis Andersson (Szwecja) – 7 (1,3,0,2,1)
10. Tero Aarnio (Finlandia) – 7 (1,3,1,2,0)
11. Andriej Kudriaszow (Rosja) – 7 (2,t,2,2,1)
12. Max Dilger (Niemcy) – 5 (1,1,2,0,1)
13. Eduard Krcmar (Czechy) – 4 (0,1,0,1,2)
14. Siergiej Darkin (Rosja) – 2 (1,u,0,1,0)
15. Iwan Pleszakow (Łotwa) – 2 (1,1,d)
16. Adrian Gheorghe (Rumunia) – 0 (0,0,0,d,-)
17. Wiaczesław Gieruckij (Łotwa) – 0 (w)
18. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Franc, Dudek, Darkin, Krcmar
2. Jensen, Gafurow, Dilger, Puodżuks
3. Lebiediew, Schlein, Aarnio, Mielniczuk (w/su)
4. Janowski, Kudriaszow, Andersson, Gheorghe
5. Aarnio, Franc, Dilger, Gieruckis (w), Kudriaszow (t)
6. Puodżuks, Janowski, Schlein, Dudek
7. Jensen, Lebiediew, Krcmar, Gheorghe
8. Andersson, Gafurow, Pleszakow, Darkin (u1)
9. Lebiediew, Puodżuks, Franc, Andersson
10. Dudek, Dilger, Pleszakow, Gheorghe
11. Gafurow, Janowski, Aarnio, Krcmar
12. Jensen, Kudriaszow, Schlein, Darkin
13. Jensen, Janowski, Franc, Pleszakow (d/st)
14. Dudek, Kudriaszow, Gafurow, Lebiediew (w/su)
15. Schlein, Andersson, Krcmar, Dilger
16. Puodżuks, Aarnio, Darkin, Gheorghe (d4)
17. Franc, Gafurow, Schlein, Gheorghe (ns)
18. Dudek, Jensen, Andersson, Aarnio
19. Puodżuks, Krcmar, Kudriaszow
20. Lebiediew, Janowski, Dilger, Darkin

Bieg dodatkowy o 6 miejsce:
21. Gafurow, Franc

Bieg dodatkowy o 2 miejsce:
21. Lebiediew, Dudek, Janowski, Puodżuks

SportoweFakty.pl