CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
SEC: awans Pawła Przedpełskiego

SEC: awans Pawła Przedpełskiego

Jacek Winiarski

Paweł Przedpełski z awansem do SEC Challenge. Zawodnik forBET Włókniarza Częstochowa przepustkę do dalszego szczebla eliminacji tegorocznych mistrzostw Europy wywalczył zajmując czwarte miejsce w czwartkowych eliminacjach na torze w Równem. Oprócz Przedpełskiego awans do kolejnej rundy wywalczyli także Michael Jepsen Jensen, Andrzej Lebiedeiw i Peter Kildemand.

Wyniki:
1. Michael Jepsen Jensen (Dania) – 13+3 (3,3,2,2,3) – 1. miejsce w finale
2. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 12+3+2 (2,3,3,3,1) – 2. miejsce w finale
3. Peter Kildemand (Dania) – 12+1 (3,0,3,3,3) – 3. miejsce w finale
4. Paweł Przedpełski (Polska) – 11+2+d (1,1,3,3,3) – defekt w finale

5. Tero Aarnio (Finlandia) – 10+1 (3,3,1,1,2) – 3. miejsce w barażu
6. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 9+0 (1,2,3,3,w) – 4. miejsce w barażu
7. Ondrej Smetana (Czechy) – 9 (1,2,1,2,3)
8. Josef Franc (Czechy) – 8 (0,2,2,2,2)
9. Janusz Kołodziej (Polska) – 7 (3,3,1,-,-)
10. Facundo Albin (Argentyna, lic. hiszpańska) – 6 (2,1,0,2,1)
11. Dimitri Berge (Francja) – 6 (2,1,1,1,1)
12. Erik Riss (Niemcy) – 5 (d,0,2,1,2)
13. Tobias Busch (Niemcy) – 4 (0,2,2,0,t)
14. David Pacalaj (Słowacja) – 4 (2,w,0,0,2)
15. Andrij Kobrin (Ukraina, lic. węgierska) – 2 (0,1,d,1,t)
16. Stanisław Melnyczuk (Ukraina) – 0 (0,0,0)
17. Witalij Kowal (Ukraina) – 0 (0,0)
18. Andrij Karpow (Ukraina) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Aarnio, Berge, Lewiszyn, Kobrin
2. Kołodziej, Lebiediew, Karpow (w/u), Riss (d)
3. Jensen, Pacalaj, Przedpełski, Franc
4. Kildemand, Albin, Smetana, Busch
5. Aarnio, Franc, Albin, Melnyczuk
6. Jensen, Smetana, Berge, Riss
7. Kołodziej, Busch, Kobrin, Pacalaj (w/u)
8. Lebiediew, Lewiszyn, Przedpełski, Kildemand
9. Kildemand, Riss, Aarnio, Pacalaj
10. Przedpełski, Busch, Berge, Kowal
11. Lebiediew, Franc, Smetana, Kobrin (d4)
12. Lewiszyn, Jensen, Kołodziej, Albin
13. Przedpełski, Smetana, Aarnio, Melnyczuk
14. Lebiediew, Albin, Berge, Pacalaj
15. Kildemand, Jensen, Kobrin, Kowal
16. Lewiszyn, Franc, Riss, Busch
17. Jensen, Aarnio, Lebiediew, Melnyczuk (Busch – t)
18. Kildemand, Franc, Berge
19. Przedpełski, Riss, Albin, Kobrin (t)
20. Smetana, Pacalaj, Lewiszyn (w/u)

Baraż:
21. Lebiediew, Przedpełski, Aarnio, Lewiszyn

Finał:
22. Jensen, Lebiediew, Kildemand, Przedpełski (d)

SportoweFakty.wp.pl