CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

SEC: Ceny biletów bez zmian

Już w piątek, 19 września w Częstochowie Wielki Finał Speedway European Championships. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich kibiców niespodziankę. Ceny biletów w dniu zawodów nie wzrosną i będzie można je nabyć na pozostałe wolne miejsca.

Bilety na miejsca numerowane będą dostępne w sprzedaży do czwartku włącznie. Zakup będzie możliwy przez stronę internetową ebilet.pl, w siedzibie klubu Włókniarz Częstochowa oraz w sklepiku klubu w Galerii Jurajskiej. Wejściówki są również dostępne w salonach EMPIK w całej Polsce.

W piątek na stadionie dostępne będą wejściówki nienumerowane na wolne miejsca na stadionie. Ważną informacją jest to, że pierwszeństwo na stadionie na dane krzesełko ma bilet z numerem miejsca. Wejściówki nienumerowane obowiązywać będą na każde niezajęte miejsce na danym sektorze. Dodatkowo organizatorzy postanowili utrzymać dotychczasowe ceny biletów. Tuż przed zawodami będzie można je zakupić w kwotach:
55 ZŁ – NORMALNY
45 ZŁ – ULGOWY

W piątek na stadionie pierwsze kasy będą otwarte od godziny 10:00, bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 16:30.
W Częstochowie zjawią się wszyscy najlepsi żużlowcy Europy, którzy powalczą o medale mistrzostw Starego Kontynentu. Liderem cyklu SEC jest Rosjanin Emil Sajfutdinow, lecz po piętach depczą mu reprezentant Włókniarza Częstochowa, Peter Kildemand, Nicki Pedersen oraz broniący tytułu Martin Vaculik. Jednym z faworytów piątkowych zawodów będzie też powracający na tor po kontuzji Grigorij Łaguta.

źródło: informacja prasowa