CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

SEC: Kildemand drugi w Gustrow

Udanie starty w tegorocznej edycji Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczął lider KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa, Peter Kildemand. Duńczyk na torze w niemieckim Gustrow zajął drugie miejsce ulegając w biegu finałowym jedynie swojemu rodakowi Nickiemu Pedersenowi. Na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Polski, Janusz Kołodziej.

Wyniki:
1. Nicki Pedersen (Dania) – 14 (2,2,3,3,1,3)
2. Peter Kildemand (Dania) – 11 (0,3,3,0,3,2)
3. Janusz Kołodziej (Polska) – 14 (3,3,2,2,3,1)
4. Tomasz Gollob (Polska) – 9 (3,1,1,1,3,0)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 11 (1,3,2,3,2)
6. Andreas Jonsson (Szwecja) – 9 (1,1,1,3,3)
7. Adrian Miedziński (Polska) – 9 (3,2,2,2,w)
8. Maksim Bogdanow (Łotwa) – 8 (2,1,3,1,1)
9. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 7 (2,2,2,1,0)
10. Martin Vaculik (Słowacja) – 7 (1,1,1,2,2)
11. Kenni Larsen (Dania) – 6 (1,0,0,3,2)
12. Martin Smolinski (Niemcy) – 5 (0,3,0,0,2)
13. Jonas Davidsson (Szwecja) – 5 (3,0,0,2,0)
14. Christian Hefenbrock (Niemcy) – 4 (0,0,3,d,1)
15. Patryk Dudek (Polska) – 4 (2,0,1,0,1)
16. Jurica Pavlic (Chorwacja) – 3 (t,2,0,1,0)
17. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 0 (0)
18. Tobias Busch (Niemcy) – NS

Bieg po biegu:
1. Gollob, Bogdanow, Vaculik, Hefenbrock
2. Kołodziej, Dudek, Larsen, Kildemand
3. Davidsson, Pedersen, Sajfutdinow, Smolinski
4. Miedziński, Lebiediew, Jonsson, Huckenbeck (Pavlic – t)
5. Smolinski, Miedziński, Vaculik, Larsen
6. Kołodziej, Lebiediew, Bogdanow, Davidsson
7. Kildemand, Pedersen, Jonsson, Hefenbrock
8. Sajfutdinow, Pavlic, Gollob, Dudek
9. Pedersen, Kołodziej, Vaculik, Pavlic
10. Bogdanow, Sajfutdinow, Jonsson, Larsen
11. Hefenbrock, Lebiediew, Dudek, Smolinski
12. Kildemand, Miedziński, Gollob, Davidsson
13. Sajfutdinow, Vaculik, Lebiediew, Kildemand
14. Pedersen, Miedziński, Bogdanow, Dudek
15. Larsen, Davidsson, Pavlic, Hefenbrock (d/start)
16. Jonsson, Kołodziej, Gollob, Smolinski
17. Jonsson, Vaculik, Dudek, Davidsson
18. Kildemand, Smolinski, Bogdanow, Pavlic
19. Kołodziej, Sajfutdinow, Hefenbrock, Miedziński (u/w)
20. Gollob, Larsen, Pedersen, Lebiediew

Bieg ostatniej szansy:
21. Gollob, Kildemand, Sajfutdinow, Jonsson

Finał:
22. Pedersen, Kildemand, Kołodziej, Gollob

SportoweFakty.pl