CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
SGP: Leon Madsen tuż za podium w Cardiff

SGP: Leon Madsen tuż za podium w Cardiff

wlokniarz.com

Reprezentant gospodarzy Daniel Bewley zwyciężył w sobotniej rundzie Grand Prix w walijskim Cardiff. Zawodnik Betard Sparty Wrocław w biegu finałowym pokonał reprezentantów Polski, Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka oraz kapitana zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa, Leona Madsena.

Drugi z przedstawicieli Włókniarza w cyklu Grand Prix, Fredrik Lindgren odpadł na etapie półfinałów i sobotnie zawody zakończył na 6. miejscu.

Wyniki:
1. Daniel Bewley (Wielka Brytania) – 17 (3,3,2,1,3,2,3) – 20 pkt GP
2. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 15 (3,2,3,1,2,2,2) – 18
3. Patryk Dudek (Polska) – 14 (3,0,3,3,1,3,1) – 16
4. Leon Madsen (Dania) – 13 (2,1,3,2,2,3,0) – 14
5. Jack Holder (Australia) – 13 (3,1,2,3,3,1) – 12
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 10 (2,3,0,3,1,1) – 11
7. Mikkel Michelsen (Dania) – 8 (0,3,3,w,2,0) – 10
8. Jason Doyle (Australia) – 9 (2,3,1,3,w,t) – 9
9. Max Fricke (Australia) – 8 (1,1,2,2,2) – 8
10. Maciej Janowski (Polska) – 7 (2,2,1,2,0) – 7
11. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 5 (0,0,2,w,3) – 6
12. Robert Lambert (Wielka Brytania) – 5 (1,0,1,0,3) – 5
13. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 4 (1,2,1,-,-) – 4
14. Paweł Przedpełski (Polska) – 3 (0,2,0,w,1) – 3
15. Anders Thomsen (Dania) – 3 (1,d,0,2,0) – 2
16. Tom Brennan (Wielka Brytania) – 2 (1,1,0) – 1
17. Leon Flint (Wielka Brytania) – 2 (0,1,1) – 0
18. Adam Ellis (Wielka Brytania) – 0 (w,-,-,-,-) – 0

Bieg po biegu:
1. (55,65) Dudek, Janowski, Woffinden, Przedpełski
2. (54,37) Holder, Madsen, Lambert, Ellis (w/u)
3. (54,86) Zmarzlik, Doyle, Thomsen, Lebiediew
4. (53,13) Bewley, Lindgren, Fricke, Michelsen
5. (53,97) Bewley, Janowski, Holder, Lebiediew
6. (54,59) Michelsen, Zmarzlik, Madsen, Dudek
7. (54,30) Lindgren, Przedpełski, Brennan, Thomsen (d/4)
8. (54,54) Doyle, Woffinden, Fricke, Lambert
9. (53,70) Madsen, Fricke, Janowski, Thomsen
10. (53,90) Dudek, Holder, Doyle, Lindgren
11. (54,38) Michelsen, Lebiediew, Lambert, Przedpełski
12. (53,74) Zmarzlik, Bewley, Woffinden, Flint
13. (54,93) Doyle, Janowski, Brennan, Michelsen (w/su)
14. (54,35) Dudek, Thomsen, Bewley, Lambert
15. (54,64) Holder, Fricke, Zmarzlik, Przedpełski (w/su)
16. (55,25) Lindgren, Madsen, Flint, Lebiediew (w/su)
17. (55,20) Lambert, Zmarzlik, Lindgren, Janowski
18. (54,84) Lebiediew, Fricke, Dudek, Brennan
19. (55,33) Bewley, Madsen, Przedpełski, Doyle (w/u)
20. (56,17) Holder, Michelsen, Flint, Thomsen
Półfinał nr 1. (53,95) Dudek, Bewley, Lindgren, Doyle (t)
Półfinał nr 2. (54,40) Madsen, Zmarzlik, Holder, Michelsen
Finał. (54,29) Bewley, Zmarzlik, Dudek, Madsen

SportoweFakty.wp.pl