CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Sinan Tanik nie jest już trenerem Tauron AZS

Sinan Tanik nie jest już trenerem Tauron AZS

Justyna Jaworska

Sinan Tanik nie jest już trenerem Tauron AZS Częstochowa. O zakończeniu współpracy z tureckim szkoleniowcem władze klubu poinformowały w niedzielę za pośrednictwem strony internetowej. Poniżej przedstawiamy treść krótkiego komunikatu częstochowskich działaczy.

Informujemy, że Sinan Cem Tanik nie jest już trenerem Tauron AZS Częstochowa. Serdecznie dziękujemy za współpracę w bardzo ważnym dla Klubu czasie. Życzymy powodzenia w dalszej karierze. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy. Niebawem zostanie ogłoszony nowy trener biało-zielonych.

Sinan Tanik stanowisko szkoleniowca objął przed startem trwających rozgrywek, zastępując Krzysztofa Stelmacha który przeniósł się do Nysy. Pod wodzą tureckiego trenera częstochowianie nie radzili sobie najlepiej w rozgrywkach ligowych. W 11 spotkaniach Tauron AZS wygrał zaledwie dwa razy i odniósł dziewięć porażek. Derbowe spotkanie AZS-u z Norwidem, które rozegrano w miniony czwartek było ostatnim Tanika w roli szkoleniowca AZS-u. Wkrótce działacze Tauron AZS przedstawią nazwisko nowego szkoleniowca. Według nieoficjalnych informacji zostanie nim Piotr Łuka. Były siatkarz AZS-u, a w minionych rozgrywkach trener Stali Nysa.