CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Siódme miejsce Thorssella w Gnieźnie

Reprezentant Eko-Dir Włókniarza Częstochowa Jacob Thorssell zajął siódme miejsce w rozegranym wczoraj na torze w Gnieźnie turnieju Back In Town. Młody Szwed zgromadził na swoim 9 “oczek” co pozwoliło mu zakwalifikować się do biegu półfinałowego. W nim Thorssell musiał jednak uznać wyższość późniejszego zwycięzcy całych zawodów Oskara Fajfera, a także Wadima Tarasienki i Norberta Kościucha.

Punktacja indywidualna:
1. Oskar Fajfer (Polska, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 18 (3,1,3,2,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Linus Sundstroem (Szwecja, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) -13 (2,1,3,1,2,2,2) – 2. miejsce w finale
3. Tai Woffinden (Wielka Brytania, Betard Sparta Wrocław) – 18 (3,3,3,2,3,3,1) – 3. miejsce w finale
4. Wadim Tarasienko (Rosja, Polonia Piła) – 12 (0,2,2,3,3,2,0) – 4. miejsce w finale
5. Norbert Kościuch (Polska, Polonia Piła) – 9 (2,3,0,1,2,1)
6. Greg Hancock (USA, Get Well Toruń) – 9 (2,3,1,3,0,d)
7. Jacob Thorssell (Szwecja, Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 9 (1,1,3,3,1,0)
8. Adrian Gała (Polska, Betard Sparta Wrocław) – 9 (3,2,1,2,1,t)

9. Zbigniew Suchecki (Polska, Speedway Wanda Instal Kraków) – 8 (0,3,2,1,2)
10. Krzysztof Jabłoński (Polska, bez klubu) – 8 (3,2,2,0,1)
11. Mirosław Jabłoński (Polska, KSM Krosno) – 7 (1,1,2,1,2)
12. Kacper Gomólski (Polska, Get Well Toruń) – 6 (2,d,1,d,3)
13. Adrian Gomólski (Polska, Holistic-Polska Rawicz) – 5 (1,2,1,0,1)
14. Jonas Davidsson (Szwecja, Polonia Piła) – 3 (0,0,0,3,d)
15. Dawid Wawrzyniak (Polska, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (1,0,0,2,0)
16. Jesper Soegaard (Dania, Polonia Bydgoszcz) – 0 (0,0,0,-,-)
17. Kevin Fajfer (Polska, GTM Start Gniezno) – 0 (0,d)

Bieg po biegu:
1. (65,26) K. Jabłoński, K. Gomólski, Thorssell, Davidsson
2. (64,85) O. Fajfer, Sundstroem, M. Jabłoński, Tarasienko
3. (64,85) Woffinden, Kościuch, Wawrzyniak, Suchecki
4. (65,26) Gała, Hancock, A. Gomólski, Soegaard
5. (66,30) Suchecki, A. Gomólski, M. Jabłoński, K. Gomólski (d/2)
6. (65,05) Hancock, Tarasienko, Thorssell, Wawrzyniak
7. (64,98) Woffinden, Gała, O. Fajfer, Davidsson
8. (66,37) Kościuch, K. Jabłoński, Sundstroem, Soegaard
9. (65,88) Woffinden, Tarasienko, K. Gomólski, Soegaard
10. (66,30) Thorssell, M. Jabłoński, Gała, Kościuch
11. (66,03) Sundstroem, Suchecki, Hancock, Davidsson
12. (66,50) O. Fajfer, K. Jabłoński, A. Gomólski, Wawrzyniak
13. (65,75) Hancock, O. Fajfer, Kościuch, K. Gomólski (d/4)
14. (65,75) Thorssell, Woffinden, Sundstroem, A. Gomólski
15. (66,65) Davidsson, Wawrzyniak, M. Jabłoński, K. Fajfer
16. (66,37) Tarasienko, Gała, Suchecki, K. Jabłoński
17. (66,87) K. Gomólski, Sundstrem, Gała, Wawrzyniak
18. (66,80) O. Fajfer, Suchecki, Thorssell, K. Fajfer (d/s)
19. (67,20) Tarasienko, Kościuch, A. Gomólski, Davidsson (d/4)
20. (66,72) Woffinden, M. Jabłoński, K. Jabłoński, Hancock

Półfinały:
21. (65,95) Woffinden, Sundstroem, Hancock (d/2), Gała (t)
22. (66,51) O. Fajfer, Tarasienko, Kościuch, Thorssell

Finał:
23. (67,48) O. Fajfer, Sundstroem, Woffinden, Tarasienko

SportoweFakty.wp.pl