CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Składy na trening punktowany Włókniarz – Betard Sparta

W czwartek (3 kwietnia) Włókniarz Częstochowa zmierzy się w treningu punktowanym z Betard Spartą Wrocław. Kibicom Lwów zaprezentują się mi.in. Rune Holta i Michael Jepsen Jensen.

Dla Włókniarza test-mecz z Betard Spartą będzie kolejnym sprawdzianem przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem ligowym. W drugiej połowie marca Lwy rozegrały dwa treningi punktowane ze Stalą Gorzów (w obu przypadkach lepsi okazali się rywale). Należy jednak pamiętać, że w obu spotkaniach biało-zieloni wystąpili w bardzo okrojonym składzie. Przeciwko Betard Sparcie będzie już inaczej. W awizowanym zestawieniu widnieją bowiem nazwiska nieobecnych wcześniej Rune Holty i Michaela Jepsena Jensena. W spotkaniu z Wrocławiem zabraknie z kolei Petera Kildemanda, który w dniu treningu ma zaplanowane starty na Wyspach Brytyjskich. Z wiadomych względów do Częstochowy nie zawita również Grigorij Łaguta, który dochodzi do siebie po operacji stawu skokowego.

Wrocławianie do środowego treningu przystąpią bez swoich liderów – Taia Woffindena i Troya Batchelora, którzy przebywają w Nowej Zelandii, gdzie w sobotę (5 kwietnia) rozegrany zostanie inauguracyjny turniej Grand Prix. Pomimo osłabień gości, emocji nie powinno zabraknąć. Na owalu przy ul. Olsztyńskiej bardzo dobrze radzą sobie awizowani przez trenera Piotra BaronaMaciej Janowski, Tomasz Jędrzejak i Jurica Pavlic.

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław
1. Maciej Janowski
2. Zbigniew Suchecki
3. Tomasz Jędrzejak
4. Patryk Dolny
5. Jurica Pavlic
6. Patryk Malitowski
7. Mike Trzensiok

Włókniarz Częstochowa
9. Rune Holta
10. Rafał Szombierski
11. Mirosław Jabłoński
12. Michael Jepsen Jensen
13. Grzegorz Walasek
14. Artur Czaja
15. Rafał Malczewski
16. Hubert Łęgowik

Początek: 16.00