CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Stadion problemem Stowarzyszenia

Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa nie otrzymało w pierwszym terminie licencji na starty w przyszłorocznych rozgrywkach Polskiej 2. Ligi Żużlowej. W poniedziałek ( 8 grudnia) częstochowski klub otrzymał uzasadnienie decyzji Polskiego Związku Motorowego.

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami problemem SCKM Włókniarz jest stadion, z którego w zakończonym sezonie korzystała spółka Włókniarz. Przypomnijmy, iż podmiot ten ma zadłużenie wobec zawodników. – Otrzymaliśmy pismo, na które już przygotowujemy odpowiedź w postaci rozszerzonego wyjaśnienia. Spodziewaliśmy się, że ten punkt regulaminu może być naszym największym wyzwaniem, ale wierzę, że wszystko zakończy się po naszej myśli – poinformował prezes Stowarzyszenia CKM Włókniarz, Michał Świącik.

Przypomnijmy, iż Włókniarz na odwołanie ma czas do 11 grudnia. Dzień później prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego podejmie ostateczne decyzje w sprawie wszystkich klubów, które nie uzyskały licencji w pierwotnym terminie.

źródło: czestochowa.sport.pl