CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Ułamek wygrał w Wolfslake, Klindt drugi w ćwierćfinale IM Danii

Zwycięstwem Sebastiana Ułamka zakończył się czwartkowy turniej WoFa-Pokal. Żużlowiec Eko-Dir Włókniarza Częstochowa zwycięstwo wywalczył po biegu barażowym w którym pokonał Grzegorza Walaska. Z dobrej strony w dniu dzisiejszym zaprezentował się także Nicolai Klindt. Duńczyk zajął drugie miejsce w rozegranym na torze w Outrup ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Danii. Do dalszego etapu rywalizacji nie zakwalifikował się drugi z częstochowskich Duńczyków Andreas Lyager. 19-latek z dorobkiem 7 punktów zajął 10. miejsce.

Wyniki:
1. Sebastian Ułamek – 14+3 (3,3,3,3,2)
2. Grzegorz Walasek – 14+2 (3,3,3,2,3)
3. Mads Korneliussen – 12 (2,3,3,3,1)
4. Mathias Schultz – 12 (2,2,3,2,3)
5. Zdenek Holub – 10 (2,3,2,3,0)
6. Christian Hefenbrock – 9 (3,1,2,3,w)
7. Jacek Gollob – 9 (2,2,1,2,2)
8. Adrian Gała – 8 (0,2,2,1,3)
9. Ronny Weis – 6 (0,2,0,1,3)
10. Emil Engstroem – 5 (0,1,0,2,2)
11. Oskar Ajtner-Gollob – 5 (1,0,1,1,2)
12. Stanisław Mielniczuk – 5 (1,2,1,0,1)
13. Dominik Moeser – 4 (0,1,2,w,1)
14. Steven Mauer – 3 (1,1,1,0,0,)
15. Mathias Bartz – 3 (1,d,0,1,1)
16. Henk Koonstra – 0 (0,d,0,0,d)
17. Richard Geyer – ns

Bieg po biegu:
1. Ułamek, J. Gollob, Mauer, Weis
2. Gała, Korneliussen, Bartz, Engstroem
3. Walasek, Schultz, O. Gollob, Moeser
4. Hefenbrock, Holub, Mielniczuk, Koonstra
5. Korneliussen, Schultz, Hefenbrock, Weis (d)
6. Holub, Gała, Mauer, O. Gollob (w)
7. Walasek, J. Gollob, Engstroem, Koonstra (d)
8. Ułamek, Mielniczuk, Moeser, Bartz (d)
9. Walasek, Gała, Mielniczuk, Weis
10. Korneliussen, Moeser, Mauer, Koonstra
11. Schultz, Holub, J. Gollob, Bartz
12. Ułamek, Hefenbrock, O. Gollob, Engstroem
13. Holub, Engstroem, Weis, Moeser (w)
14. Hefenbrock, Walasek, Bartz, Mauer
15. Korneliussen, J. Gollob, O. Gollob, Mielniczuk
16. Ułamek, Schultz, Gała, Koonstra
17. Weis, O. Gollob, Bartz, Koonstra (d)
18. Schultz, Engstroem, Mielniczuk, Mauer
19. Gała, J. Gollob, Moeser, Hefenbrock (w/u)
20. Walasek, Ułamek, Korneliussen, Holub

Bieg dodatkowy o 1 miejsce:
21. Ułamek, Walasek

———————————————————–

Wyniki I ćwierćfinału:
1. Anders Thomsen – 14 (3,3,3,2,3)
2. Nicolai Klindt – 13 (2,2,3,3,3)
3. Mikkel Michelsen – 12 (3,3,2,3,1)
4. Rasmus Jensen – 11 (3,2,2,1,3)
5. Kenni Nissen – 11 (2,3,3,2,1)
—-
6. Claus Vissing – 10 (3,2,t,3,2)
—-
7. Jonas Jeppesen – 8 (1,1,1,3,2)
8. Jonas B Andersen – 7 (1,3,3,w,0)
9. Patrick Hansen – 7 (0,1,2,2,2)
10. Andreas Lyager – 7 (2,0,1,2,2)
11. Matrin Steen Hansen – 7 (2,2,1,1,1)
12. Jonas Jensen – 4 (0,1,d,d,3)
13. Simon Nielsen – 3 (w,1,1,1,0)
14. Mark Beyer – 3 (0,0,2,0,1)
15. Lasse Poertner – 2 (1,0,0,1,0)
16. Simon Selch – 1 (1,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Michelsen, M. Hansen, Selch, Beyer
2. Thomsen, Klindt, J. Andersen, P. Hansen
3. R. Jensen, Nissen, Poertner, J. Jensen
4. Vissing, Lyager, Jeppesen, Nielsen (d)
5. J. Andersen, Vissing, J. Jensen, Selch
6. Nissen, Klindt, Jeppesen, Beyer
7. Michelsen, R. Jensen, P. Hansen, Lyager
8. Thomsen, M. Hansen, Nielsen, Poertner
9. Klindt, R. Jensen, Nielsen, Selch
10. J. Andersen, Beyer, Lyager, Poertner
11. Thomsen, M. Hansen, Jeppesen, J. Jensen (R)
12. Nissen, P. Hansen, M. Hansen, Vissing (T)
13. Jeppesen, P. Hansen, Poertner, Selch
14. Vissing, Thomsen, R. Jensen, Beyer
15. Michelsen, Nissen, S. Nielsen, J. Andersen (d)
16. Klindt, Lyager, M. Hansen, J. Jensen (d)
17. Thomsen, Lyager, Nissen, Selch
18. J. Jensen, P. Hansen, Beyer, S. Nielsen
19. Klindt, Vissing, Michelsen, Poertner
20. R. Jensen, Jeppesen, M. Hansen, J. Andersen

SportoweFakty.wp.pl