W Radomiu bez niespodzianki. Czarni – AZS 3:0

Nie było niespodzianki w spotkaniu 1. kolejki siatkarskiej PlusLigi pomiędzy Cerradem Czarnymi Radom, a AZS-em Częstochowa. Po trzech setach (27:25, 25:21, 25:17) po pierwsze ligowe punkty sięgnęli podopieczni trenera Roberta Prygla. Częstochowianie tylko w pierwszym secie przegranym na przewagi nawiązali wyrównaną walkę z gospodarzami. Druga, a przede wszystkim trzecia partia to pewne zwycięstwo Czarnych. W najbliższy piątek Akademików czeka kolejny ligowy pojedynek. Tym razem podopieczni Michała Bąkiewicza zagrają we własnej hali z Jastrzębskim Węglem.

Cerrad Czarni Radom – AZS Częstochowa 3:0 (27:25, 25:21, 25:17)

MVP: Wojciech Żaliński

Cerrad: Bołądź, Ostrowski, Żaliński, Kędzierski, Smith, Fornal, Watten (libero) oraz Ziobrowski, Gonciarz, Kohut

AZS: T.Kowalski, Wawrzyńczyk, Szalacaha, Adamajtis, Buniak, Szymura, A.Kowalski (libero) oraz Polański, Moroz, Buczek.