CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Włókniarz ogłosił sponsorów tytularnych

Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – pod taką nazwą przystąpią do tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi podopieczni Lecha Kędziory.

Sponsorów tytularnych częstochowskiego klubu ogłoszono podczas czwartkowej konferencji prasowej. Pierwszy ze sponsorów tytularnych, czyli firma Vitroszlif zajmuje się wykorzystaniem szkła budowlanego i wysokogatunkowego drewna do produkcji okien drewnianych. W ofercie tej firmy znajdują się drzwi zewnętrze i wewnętrzne , szyby zespolone, lustra, witraże, szkło piaskowane oraz  fusing.

 CrossFit Częstochowa Bastion to miejsce, w którym każda osoba znajdzie swoje miejsce do realizacji marzeń i pragnień o sprawnym ciele i świetnej sylwetce. Hala przemysłowa zaaranżowana na klub zapewnia doskonałą przestrzeń treningową, 7 metrów wysokości oraz 1200 m2 powierzchni gwarantują komfort treningu. Przestrzeń hali podzielona jest na kilka odrębnych stref otoczonych bieżnią o długości 100 m. Znajdziecie u nas profesjonalną strefę do podnoszenia ciężarów, w klubie zaplanowano także odrębną przestrzeń do treningu personalnego, gimnastyki oraz salę przystosowaną do jogi. CrossFit Częstochowa został stworzony z pasji do treningu, tylko u nas można spotkać doświadczonych trenerów CrossFit. Klub wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt Rogue, Eleiko, Dare.