CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Włókniarz z nową nazwą! Eltrox sponsorem tytularnym

Włókniarz z nową nazwą! Eltrox sponsorem tytularnym

Jacek Winiarski

Po dwóch sezonach współpracy z firmą forBET działacze Włókniarza Częstochowa parafowali we wtorek 14 stycznia kontrakt z nowym sponsorem tytularnym. W nadchodzącym sezonie w rozgrywkach PGE Ekstraligi zespół prowadzony przez trenera Marka Cieślaka będzie startował pod szyldem Eltrox Włókniarz Częstochowa.

Umowa z firmą Eltrox, która działa w branży monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej i sprzętu IT, została podpisana na sezon 2020 z opcją przedłużenia na kolejny rok. Eltrox to firma rodem z Częstochowy, która jednak działa w skali ogólnopolskiej mając na terenie kraju kilkadziesiąt sklepów.

Eltrox Włókniarz Częstochowa w opinii wielu fachowców będzie jednym z faworytów rozgrywek PGE Ekstraligi 2020. Do startujących w ostatnim roku Leona Madsena, Fredrika Lindgrena i Pawła Przedpełskiego w zimowym okienku transferowym dołączyli Jason Doyle i Rune Holta. Formację młodzieżową Lwów stworzą złoty medalista MIMP Jakub Miśkowiak oraz ktoś z duetu Mateusz Świdnicki Bartłomiej Kowalski.