CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Wypowiedzi po meczu FOGO Unia – KantorOnline Włókniarz

W meczu 1. kolejki Enea Ekstraligi, FOGO Unia Leszno pokonała KantorOnline Włókniarz Częstochowa 52:38. Poniżej prezentujemy Państwu pomeczowe wypowiedzi głównych bohaterów tego spotkania.

Jarosław Dymek (menedżer KantorOnline Włókniarza Częstochowa) – Do spotkania przystąpiliśmy bez Grigorija Łaguty i Michaela Jepsena Jensena. Kontuzja Duńczyka okazała się poważniejsza i na chwilę obecną nie czuje się jeszcze na silach. No cóż, skład był taki, że musieliśmy sobie jakoś radzić. Było dużo żonglowania, rezerw i zmian. Myślę, że mecz mógł się podobać. Stworzyliśmy ładne widowisko, przede wszystkim dla kibiców. Oczywiście gratulujemy gospodarzom, a my jedziemy dalej. Teraz skupiamy się na kolejnych pojedynkach. Przed nami mecz z Falubazem.

Grzegorz Walasek (zawodnik KantorOnline Włókniarza Częstochowa) – Leszno to trudny przeciwnik, tym bardziej na swoim torze. Gospodarze byli świetnie spasowani, natomiast my cały czas coś zmienialiśmy. Raz było lepiej, raz gorzej. Podejrzewam, że gdyby ten mecz trwał dalej, to wciąż byśmy błądzili. Nie pozostaje nam nic innego jak skupić się na treningu i wygrać u siebie z Zieloną Górą.

Paweł Jąder (menedżer FOGO Unii Leszno) – Końcowy wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Częstochowa stawiła bardzo ciężki opór i bardzo trudno nam się z nimi jechało. Nie popadamy w hurraoptymizm, tym bardziej, że drużyna naszych gości była poważnie osłabiona. Cieszymy się ze zwycięstwa. Każdy z naszych zawodników dorzucił swoją cegiełkę do tego sukcesu.

Kenneth Bjerre (zawodnik FOGO Unii Leszno) – To był nasz pierwszy mecz z tak mocna drużyną. Musieliśmy bardzo mocno pracować na dzisiejsze zwycięstwo, z którego bardzo się cieszymy.

Nicki Pedersen (zawodnik FOGO Unii Leszno) – Jestem bardzo zadowolony z końcowego rezultatu. Wiedziałem, że będą to trudne zawody, bo Częstochowa to mocny zespół. Cieszy mnie również moja zdobycz punktowa. Oby tak dalej.