CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Wypowiedzi po meczu KantorOnline Włókniarz – Betard Sparta Dodano: 11-05-2014 | 08:45

W meczu 4. kolejki Enea Ekstraligi, KantorOnline Włókniarz Częstochowa pokonał Betard Spartę Wrocław 46:44. Poniżej prezentujemy Państwu pomeczowe wypowiedzi głównych bohaterów tego spotkania.

Maciej Janowski (zawodnik Betard Sparty Wrocław) – No cóż, troszeczkę sami wprowadziliśmy sobie nerwówkę na koniec meczu. Na początku gospodarze odskoczyli nam na osiem punktów i w tych dwóch ostatnich biegach musieliśmy się wznieść na wyżyny, żeby odrobić stratę. Niestety, nie udało się. Gratuluję gospodarzom. Teraz patrzymy w przyszłość i mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie zdecydowanie lepiej.

Michael Jepsen Jensen (zawodnik KantorOnline Włókniarza Częstochowa) – Z moim zdrowiem wciąż nie jest najlepiej. Cały czas odczuwam ból w prawej nodze. Powolutku robię postępy, ale mimo wszystko ta forma nie jest optymalna. Mój dzisiejszy występ oceniam jednak bardzo dobrze. W ostatnim biegu miałem spory orzech do zgryzienia. Ciężko mi było upilnować Macieja Janowskiego i szalejącego Taia Woffindena. Na ostatnim łuku Maciek troszkę ostro mnie zaatakował, ale taki jest żużel i pretensji do niego nie mam.

Piotr Baron (trener Betard Sparty Wrocław) – Jesteśmy drużyną, która z meczu na mecz się rozjeżdża i wkrótce powinno być o wiele lepiej. Dzisiaj było świetne widowisko i świetny mecz. Wprawdzie Częstochowa wygrała, ale przypominam, że to jest dwumecz i zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Gratuluję gospodarzom, bo przygotowali znakomity tor, który zapewnił sporo emocji.

Jarosław Dymek (menedżer KantorOnline Włókniarza Częstochowa) Swoją wypowiedź chciałbym rozpocząć pod adresem Rafała Malczewskiego, który zanotował kapitalny występ. Cieszmy się ze zwycięstwa, bo jak wiemy, ten dzień był dla nas bardzo trudny.