CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
zielona-energia.com nowym sponsorem tytularnym Włókniarza

zielona-energia.com nowym sponsorem tytularnym Włókniarza

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pod takim szyldem w nadchodzących rozgrywkach PGE Ekstraligi wystartuje drużyna czterokrotnych Drużynowych Mistrzów Polski. Umowę sponsorską między klubem, a firmą zielona-energia.com parafowano na dzisiejszej konferencji prasowej. Firma z branży fotowoltaicznej, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie także sponsorem stadionu przy ulicy Olsztyńskiej. Żużlowcy z Lwem na piersi w dalszym ciągu będą zatem rywalizować na Arenie zielona-energia.com.

Jestem bardzo zadowolony, że zielona.energia.com zdecydowała się na jeszcze większą i ściślejszą współpracę z Włókniarzem Częstochowa. Branża, w której na co dzień działa firma, jest branżą typowo ekologiczną, która nam — klubowi, daje możliwość działania zgodnie z panującymi obecnie trendami związanymi z szeroko rozumianą ochroną środowiska. Najlepszym na to dowodem jest Arena zielona-energia.com. Na stadionie — który nosi nazwę naszego sponsora i takim też pozostanie w nowym sezonie, znajdują się rozwiązania, które wpisują się w charakter prowadzonej przez firmę działalności. Mowa o panelach fotowoltaicznych, które zamontowane są na budynku klubowym.

Powiedział prezes częstochowskiego klubu, Michał Świącik.

Oprócz sternika Włókniarza na konferencji pojawili się przedstawiciele firmy zielona-energia.com, Michał Klimczyk i Łukasz Fonfara, Prezydent Miasta Krzysztof Matyjaszczyk, Wiceprezydent Jarosław Marszałek, poseł Zdzisław Wolski oraz trener drużyny, Lech Kędziora.

W Zielonej-energii sport był obecny od zawsze, więc status sponsora tytularnego to taka “wisienka na torcie”. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać drużynę Włókniarza Częstochowa, bo to przede wszystkim świetni i pełni pasji ludzie, doskonali sportowcy. Z Włókniarzem wiąże nas też Częstochowa, gdzie mamy swoje centrum logistyczne. Co więcej, dzięki naszej instalacji fotowoltaicznej stadion Włókniarza to obecnie jedna z najbardziej ekologicznych aren w Polsce. Wierzę, że ta wymiana energii pozytywnie wpłynie na nas i całą drużynę.

Dodał współwłaściciel firmy, Michał Klimczyk.