CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

ZK: Walasek i Jabłoński pojadą w finale

W rozegranych dzisiaj na torach w Rawiczu, Ostrowie i Krakowie eliminacjach Złotego Kasku awans do zawodów finałowych wywalczyło dwóch zawodników Włókniarza Częstochowa, Grzegorz Walasek i Mirosław Jabłoński. Popularny Greg okazał się najlepszy w turnieju w Ostrowie, Jabłoński z kolei zajął trzecie miejsce w Rawiczu. Przez eliminację w Krakowie nie przebrnęli natomiast Artur Czaja i Rafał Szombierski.

Wyniki z Rawicza:
1. Maciej Janowski – 13 (2,3,2,3,3)
2. Damian Baliński – 13 (3,2,3,2,3)
3. Mirosław Jabłoński – 12 (2,2,3,3,2)
4. Piotr Świderski – 11 (3,1,2,2,3)
5. Kacper Gomólski – 10+3 (3,0,1,3,3)
—————————————
6. Robert Miśkowiak – 10+2 (2,3,2,1,2)
7. Michał Szczepaniak – 10+1 (3,3,d,3,1)
8. Krzysztof Jabłoński – 8 (1,1,3,2,1)
9. Tobiasz Musielak – 7 (2,2,0,1,2)
10. Zbigniew Suchecki – 6 (1,1,2,1,1)
11. Robert Kościecha – 5 (0,3,1,1,0)
12. Norbert Kościuch – 4 (1,0,1,2,0)
13. Paweł Przedpełski – 3 (0,0,3,0,d)
14. Wojciech Lisiecki – 3 (0,1,0,0,2)
15. Mariusz Puszakowski – 3 (1,2,0,0,w)
16. Stanisław Burza – 2 (0,w,1,0,1)
17. Kamil Adamczewski – 0 (w,0)

Bieg po biegu:
1. (62,17) Gomólski, M. Jabłoński, Puszakowski, Lisiecki
2. (61,27) Szczepaniak, Janowski, Kościuch, Przedpełski
3. (62,59) Świderski, Miśkowiak, Suchecki, Kościecha
4. (63,10) Baliński, Musielak, K. Jabłoński, Burza
5. (62,64) Miśkowiak, Musielak, Lisiecki, Kościuch
6. (63,35) Kościecha, Puszakowski, K. Jabłoński, Przedpełski
7. (62,35) Janowski, Baliński, Świderski, Gomólski
8. (62,67) Szczepaniak, M. Jabłoński, Suchecki, Adamczewski (w/2min), Burza (w/2min)
9. (63,41) Przedpełski, Świderski, Burza, Lisiecki
10. (63,29) Baliński, Suchecki, Kościuch, Puszakowski
11. (63,18) K. Jabłoński, Miśkowiak, Gomólski, Szczepaniak (d4)
12. (62,49) M. Jabłoński, Janowski, Kościecha, Musielak
13. (63,49) Janowski, K. Jabłoński, Suchecki, Lisiecki
14. (63,15) Szczepaniak, Świderski, Musielak, Puszakowski
15. (63,03) Gomólski, Kościuch, Kościecha, Burza
16. (63,16) M. Jabłoński, Baliński, Miśkowiak, Przedpełski
17. (63,00) Baliński, Lisiecki, Szczepaniak, Kościecha
18. (63,79) Janowski, Miśkowiak, Burza, Adamczewski, Puszakowski (w/2min)
19. (63,55) Gomólski, Musielak, Suchecki, Przedpełski (d4)
20. (??,??) Świderski, M. Jabłoński, K. Jabłoński, Kościuch

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. (64,33) Gomólski, Miśkowiak, Szczepaniak

————————————————————————–

Wyniki z Ostrowa:
1. Grzegorz Walasek – 13 (3,1,3,3,3)

2. Patryk Dudek – 13 (3,2,3,3,2)
3. Piotr Protasiewicz – 11 (2,3,u,3,3)
4. Tomasz Jędrzejak – 11 (2,1,3,3,2)
5. Artur Mroczka – 11 (1,2,3,2,3)
———-
6. Adrian Miedziński – 11+w (1,3,2,2,3)
7. Kamil Brzozowski – 9 (3,3,1,2,0)
8. Patryk Dolny – 9 (3,2,2,1,1)
9. Mateusz Szczepaniak – 8 (2,3,2,0,1)
10. Krystian Pieszczek – 8 (0,2,2,2,2)
11. Dawid Stachyra – 5 (2,1,1,1,u)
12. Emil Pulczyński – 4 (0,0,1,1,2)
13. Łukasz Sówka – 4 (1,1,1,0,1)
14. Oskar Fajfer – 2 (0,0,0,1,1)
15. Paweł Staszek – 1 (1,0,0,d,w)
16. Szymon Woźniak – 0 (d,u,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Brzozowski (68,18), Stachyra, Sówka, Pulczyński
2. Walasek (67,33), Jędrzejak, Mroczka, Pieszczek
3. Dudek (66,65), Protasiewicz, Miedziński, Fajfer
4. Dolny (67,75), Szczepaniak, Staszek, Woźniak (d2)
5. Brzozowski (66,68), Dudek, Jędrzejak, Staszek
6. Miedziński (66,87), Mroczka, Stachyra, Woźniak (u4)
7. Protasiewicz (67,93), Dolny, Walasek, Pulczyński
8. Szczepaniak (67,55), Pieszczek, Sówka, Fajfer
9. Mroczka (69,18) Szczepaniak, Brzozowski, Protasiewicz (u2)
10. Jędrzejak (69,04), Dolny, Stachyra, Fajfer
11. Dudek (68,23), Pieszczek, Pulczyński, Woźniak (ns)
12. Walasek (66,93), Miedziński, Sówka, Staszek
13. Walasek (68,73), Brzozowski, Fajfer, Woźniak (ns)
14. Protasiewicz (68,28), Pieszczek, Stachyra, Staszek (d4)
15. Jędrzejak (68,63), Miedziński, Pulczyński, Szczepaniak
16. Dudek (68,50), Mroczka, Dolny, Sówka
17. Miedziński (68,22), Pieszczek, Dolny, Brzozowski
18. Walasek (68,80), Dudek, Szczepaniak, Stachura (u/start)
19. Mroczka (69,29), Pulczyński, Fajfer, Staszek (w/2 min.)
20. Protasiewicz (68,02), Jędrzejak, Sówka

————————————————————————–

Wyniki z Krakowa:
1. Przemysław Pawlicki – 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Pawlicki – 14 (2,3,3,3,3)
3. Krzysztof Buczkowski – 12 (3,2,2,2,3)
4. Grzegorz Zengota – 11 (0,2,3,3,3)
5. Paweł Miesiąc – 9+3 (1,2,2,2,2)
———-
6. Rafał Trojanowski – 9+2 (1,3,1,2,2)
7. Karol Baran – 9+1 (2,1,3,1,2)
8. Sebastian Ułamek – 8 (3,0,0,3,2)
9. Daniel Pytel – 8 (1,3,1,2,1)
10. Maciej Kuciapa – 7 (3,1,1,1,1)
11. Daniel Jeleniewski – 4 (1,d,2,1,u)
12. Dawid Lampart – 3 (w,1,2,d,d)
13. Artur Czaja – 3 (0,2,1,0,0)
14. Marcin Rempała – 2 (2,0,w,d)
15. Janusz Kołodziej – 2 (2,-,-,-,-)
16. Jakub Jamróg – 2 (0,0,0,1,1)
17. Rafał Szombierski – 0 (w,-,w,w,-)

Bieg po biegu:
1. Kuciapa, Baran, Trojanowski, Lampart (w)
2. Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Pytel, Zengota
3. Ułamek, Rempała, Jeleniewski, Czaja, Szombierski (w/2 min.)
4. Buczkowski, Kołodziej, Miesiąc, Jamróg
5. Prz. Pawlicki, Buczkowski, Baran, Ułamek
6. Pytel, Miesiąc, Lampart, Rempała
7. Trojanowski, Zengota, Jeleniewski (d1), Rempała (w/2 min.)
8. Pi. Pawlicki, Czaja, Kuciapa, Jamróg
9. Baran, Jeleniewski, Pytel, Jamróg
10. Prz. Pawlicki, Lampart, Czaja, Rempała (d4)
11. Pi. Pawlicki, Miesiąc, Trojanowski, Ułamek
12. Zengota, Buczkowski, Kuciapa, Szombierski (w/2 min.)
13. Zengota, Miesiąc, Baran, Czaja
14. Pi. Pawlicki, Buczkowski, Jeleniewski, Lampart (d3)
15. Prz. Pawlicki, Trojanowski, Jamróg, Szombierski (w/ 2 min.)
16. Ułamek, Pytel, Kuciapa
17. Pi. Pawlicki, Baran
18. Zengota, Ułamek, Jamróg, Lampart (d4)
19. Buczkowski, Trojanowski, Pytel, Czaja
20. Prz. Pawlicki, Miesiąc, Kuciapa, Jeleniewski (u4)

Bieg dodatkowy:
21. Miesiąc, Trojanowski, Baran

SportoweFakty.pl