CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

ZKJ: 9. miejsce Gruchalskiego

Zwycięstwem Daniela Kaczmarka  (Fogo Unia Leszno) zakończył się rozegrany we wtorek w Lublinie Turniej Kadry Juniorów. Na drugim stopniu podium uplasował Oskar Bober (Orzeł Łódź ), a na trzecim Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno). Na 9. miejscu uplasował się zawodnik Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski.

Wyniki:
1.
Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,3,3,2,2)
2. 
Oskar Bober (Orzeł Łódź) – 13 (3,2,2,3,3)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 12 (2,3,1,3,3)
4. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 12 (3,1,2,3,3)
5. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 11 (3,3,1,1,3)
6. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno – 11 (2,2,3,2,2)
7. Kamil Wieczorek (KS ROW Rybnik) – 9 (1,1,3,2,2)
8. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 7 (2,0,2,3,t)
9. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 6 (d,2,3,0,1)
10. 
Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 6 (1,2,1,2,0)
11. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) – 5 (1,0,2,0,2)
12. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik) – 5 (2,1,1,1,0)
13. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 4 (1,3,u,0,0)
14. Norbert Krakowiak (Get Well Toruń) – 3 (d,1,0,1,1)
15. Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 1 (0,d,0,w,1)
16. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) – 1 (1)
17. Marcel Studziński (Stal Gorzów) – 1 (1)
18. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 0 (w,0,d,-,0)

Bieg po biegu:
1.
Bober, Kubera, Szczotka, Peroń (w/u)
2.
KaczmarekCzerniawski, Rolnicki, Gruchalski (d2)
3.
Niedźwiedź, Smektała, Wieczorek, Krakowiak (d4)
4.
Karczmarz, Chmiel, Krzyżanowski, Stalkowski
5.
Smektała, Bober, Karczmarz, Czerniawski
6.
Kaczmarek, Kubera, Wieczorek, Krzyżanowski
7.
Niedźwiedź, Rolnicki, Chmiel, Peroń
8.
Szczotka, Gruchalski, Krakowiak, Stalkowski (d4)
9.
Kaczmarek, Bober, Niedźwiedź, Stalkowski
10.
Kubera, Czerniawski, Chmiel, Krakowiak
11.
Gruchalski, Krzyżanowski, Smektała, Peroń (d4)
12.
Wieczorek, Karczmarz, Rolnicki, Szczotka (u)
13.
Bober, Rolnicki, Krakowiak, Krzyżanowski
14.
Karczmarz, Kubera, Niedźwiedź, Gruchalski
15.
Czerniawski, Wieczorek, Brzeziński, Stalkowski (w/u)
16.
Smektała, Kaczmarek, Chmiel, Szczotka
17.
Bober, Wieczorek, Gruchalski, Chmiel
18.
Smektała, Kubera, Stalkowski, Rolnicki
19.
Karczmarz, Kaczmarek, Krakowiak, Peroń
20.
Niedźwiedź, Krzyżanowski, Studziński, Szczotka (Czerniawski – t)

 

źródło: sportowefakty.wp.pl