CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

ZKJ: Odległa pozycja Polisa

Zwycięstwem Krystiana Pieszczka (SPAR Falubaz Zielona Góra) zakończył się rozegrany w środę w Bydgoszczy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Jedynym reprezentantem Stowarzyszenia CKM Włókniarz w tych zawodach był Oskar Polis. Częstochowianin z dorobkiem 4 punktów na koncie uplasował się na odległym 14 miejscu.

Wyniki:
1. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 13 (2,3,3,2,3)
3. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13 (3,3,2,3,2)
4. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) – 12 (3,2,3,1,3)
5. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 9 (3,1,2,3,0)
6. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 8 (0,0,3,3,2)
7. Damian Dróżdz (Betard Sparta Wrocław) – 8 (2,2,1,d,3)
8. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 6 (0,2,0,3,1)
9. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 6 (2,3,1,d,0)
10. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 6 (1,2,2,1)
11. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) – 5 (0,2,0,1,2)
12. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 5 (1,1,0,2,1)
13. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) – 4 (2,0,1,1,0)
14. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) – 4 (1,1,2,u,d)
15. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 3 (1,u,0,u,2)
16. Patryk Rydlewski (Polonia Bydgoszcz) – 3 (1,0,1,0,1)
17. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:

1. Drabik, Dróżdż, Wawrzyniak, Krzyżanowski
2. Potoniec, Beśko, Rolnicki, Rempała
3. Kaczmarek, Kubera, Rydlewski, Kossakowski
4. Pieszczek, Smektała, Polis, Trzensiok (w)
5. Kubera, Dróżdż, Burzyński, Beśko
6. Smektała, Krzyżanowski, Potoniec, Rydlewski
7. Drabik, Kossakowski, Polis, Rempała
8. Pieszczek, Kaczmarek, Wawrzyniak, Rolnicki (u)
9. Pieszczek, Potoniec, Dróżdż, Kossakowski
10. Kaczmarek, Polis, Beśko, Krzyżanowski
11. Smektała, Drabik, Kubera, Rolnicki
12. Rempała, Burzyński, Rydlewski, Wawrzyniak
13. Rempała, Smektała, Kaczmarek, Dróżdż (d)
14. Krzyżanowski, Burzyński, Kossakowski, Rolnicki (u)
15. Drabik, Pieszczek, Beśko, Rydlewski
16. Potoniec, Wawrzyniak, Kubera (d), Polis (u)
17. Dróżdż, Rolnicki, Rydlewski, Polis (d)
18. Pieszczek, Rempała, Krzyżanowski, Kubera
19. Kaczmarek, Drabik, Burzyński, Potoniec
20. Smektała, Kossakowski, Wawrzyniak, Beśko

źródło: sportowefakty.pl