CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
ZKJ: Świdnicki trzeci, Miśkowiak poza podium

ZKJ: Świdnicki trzeci, Miśkowiak poza podium

wlokniarz.com

Mateusz Świdnicki zajął trzecie miejsce we wczorajszym turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który rozegrano wczoraj na torze w Ostrowie. Piąte miejsca w zawodach zajął drugi z częstochowskich juniorów, Jakub Miśkowiak. W Ostrowie najlepszy okazał się Wiktor Przyjemski z Polonii Bydgoszcz, drugi był młodzieżowiec Motoru Lublin Wiktor Lampart.

Punktacja:
1. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Wiktor Lampart (Motor Lublin) – 13 (2,3,3,3,2)
3. Mateusz Świdnicki (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 12 (3,2,1,3,3)
4. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 10 (3,3,0,1,3)
5. Jakub Miśkowiak (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 9 (0,3,3,2,1)
6. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów) – 8 (3,2,0,2,1)
7. Oskar Paluch (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 8 (2,1,0,2,3)
8. Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) – 7 (2,d,2,3,w)
9. Kacper Pludra (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 7 (1,2,3,1,0)
10. Dawid Rempała (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 7 (2,2,1,1,1)
11. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów) – 6 (1,0,3,0,2)
12. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solutions Apator Toruń) – 6 (1,1,2,0,2)
13. Mateusz Bartkowiak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 5 (0,0,1,2,2)
14. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów) – 5 (1,0,2,1,1)
15. Krzysztof Sadurski (Cellfast Wilki Krosno) – 2 (0,1,1,0,0)
16. Denis Zieliński (For Nature Solutions Apator Toruń) – 1 (0,1,0,0,0)
17. Jakub Poczta (Arged Malesa Ostrów) – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (69,09) Grzelak, Kowalski, Lewandowski, Miśkowiak
2. (68,63) Przyjemski, Rempała, Szostak, Bartkowiak
3. (69,36) Cierniak, Lampart, Krawczyk, Sadurski
4. (68,83) Świdnicki, Paluch, Pludra, Zieliński
5. (68,81) Przyjemski, Pludra, Sadurski, Kowalski (d3)
6. (68,53) Miśkowiak, Rempała, Zieliński, Krawczyk
7. (69,40) Lampart, Świdnicki, Lewandowski, Bartkowiak
8. (69,25) Cierniak, Grzelak, Paluch, Szostak
9. (68,26) Lampart, Kowalski, Rempała, Paluch
10. (68,30) Miśkowiak, Przyjemski, Świdnicki, Cierniak
11. (68,73) Szostak, Lewandowski, Sadurski, Zieliński
12. (69,03) Pludra, Krawczyk, Bartkowiak, Grzelak
13. (69,19) Kowalski, Bartkowiak, Cierniak, Zieliński
14. (67,89) Lampart, Miśkowiak, Pludra, Szostak
15. (67,82) Przyjemski, Paluch, Krawczyk, Lewandowski
16. (68,57) Świdnicki, Grzelak, Rempała, Sadurski
17. (68,53) Świdnicki, Szostak, Krawczyk, Poczta (Kowalski – w/2ost)
18. (68,51) Paluch, Bartkowiak, Miśkowiak, Sadurski
19. (68,12) Cierniak, Lewandowski, Rempała, Pludra
20. (68,03) Przyjemski, Lampart, Grzelak, Zieliński

Turniej w kategorii 250cc:
1. Gracjan Szostak – 11 (3,3,2,3)
2. Kevin Małkiewicz – 8 (2,1,3,2)
3. Jan Przanowski – 3 (1,2,w,0)
4. Szymon Ludwiczak – 2 (0,0,1,1)

Bieg po biegu:
1. (72,76) Szostak, Małkiewicz, Przanowski, Ludwiczak
2. (72,67) Szostak, Przanowski, Małkiewicz, Ludwiczak
3. (74,26) Małkiewicz, Szostak, Ludwiczak, Przanowski (w/u)
4. (73,46) Szostak, Małkiewicz, Ludwiczak, Przanowski

SportoweFakty.wp.pl